Albumy muzyczne
CANCER CULTURE

Decapitated CANCER CULTURE Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "CANCER CULTURE" (Decapitated). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Decapitated.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-03-24

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "CANCER CULTURE".

Płyta nr 1

O albumie

Lider zespołu, Wacław „Vogg” Kiełtyka, tak mówi o teledysku:

„Klip nakręciliśmy w grudniu w Płocku, z Mateuszem Winklemszefem Mania StudioTo było świetne doświadczenie i mam nadzieję , że fani docenią finalny efekt naszej pracy i dostrzegą ważny komunikat, który chcieliśmy przekazać przy pomocy tego obrazka”.

27 maja Decapitated wydają nowy materiał, zatytułowany „Cancer Culture”. Vogg o nowej płycie:

"Nie było tak łatwo wybrać pierwszego singla z "Cancer Culture". Każda kompozycja ma inny klimat, każdą z nich chcielibyśmy Wam zaprezentować jak najszybciej. Ponieważ "Cancer Culture" jest utworem, który otwiera album, uznaliśmy, że będzie to idealny sposób na wprowadzenie Was w naszą nową muzykę.  Oczekiwania, jeśli chodzi o nową płytę, były ogromne, nagrywanie jej było więc dla nas olbrzymim wyzwaniem. Ale ciężka praca się opłaca. Mieliśmy okazję zgromadzić niesamowitych ludzi, którzy zajęli się produkcją i pomogli nam osiągnąć jak najlepszy efekt. Jarek Szubrycht ponownie napisał dla nas niesamowite teksty o dysproporcji między marzeniami, ambicjami i aspiracjami ludzkości. Głównym inżynierem dźwięku był Tomasz Zed Zalewski, David Castillo odpowiada za miks, a Ted Jensen nadał całości ostateczny szlif przy masteringu. Okładkę stworzył Fabio Timpanaro, włoski artysta, którego twórczość doskonale oddaje to, co chcieliśmy przekazać. Tytuł albumu ma znacznie szerszy kontekst, niż to może się na pierwszy rzut oka wydawać. Będziecie zaskoczeni”.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "CANCER CULTURE" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "CANCER CULTURE".
Polecamy
Decapitated
Decapitated - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!