Albumy muzyczne
nowość Jumbo

Urszula Jumbo Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Jumbo" (Urszula). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Urszula.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-06-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Jumbo".

Płyta nr 1

  1. 1. Jumbo - Urszula

O albumie

Muzykę skomponował Stanisław Zybowski, angielskie teksty są natomiast dziełem Bogdana Olewicza i Michała „Lonstara” Łuszczyńskiego. Producentami płyty są Staszek Zybowski i John J. Miceli. Niebywała świeżość i muzyczny, rockandrollowy rozmach tej płyty, połączony ze świetnymi historiami zawartymi w tekstach, będzie dla wszystkich wspaniałym przeniesieniem się w tamte czasy, w tę niczym nieskrępowaną wolność w myśleniu i graniu.  Najnowsze wydanie albumu znajdzie, mamy nadzieję, uznanie fanów i kolekcjonerów, zarówno dzięki oprawie graficznej jak i niepublikowanym wcześniej zdjęciom Urszuli, stanowiącymi unikalny zapis i wspomnienie z tamtego okresu. Powyższe wydawnictwo to początek tegorocznych wznowień, które obejmują tytuły „Supernowa” i „Biała droga”. Zaś zwieńczeniem będzie nowy, autorski album, którego wydanie planowane jest na najbliższą jesień!

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Jumbo" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Jumbo".
Urszula
Urszula - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!