Artyści, piosenkarze

Urszula (Urszula Kasprzak)

  • Data urodzenia: 1960-02-07
  • Miejsce urodzenia: -
  • Kraj: -
  • Miasto: Lublin
  • Gatunek: Pop
  • Rola: Wokalista
Ocena: 5
Urszula Kasprzak (ur. 7 lutego 1960 roku w Lublinie) - popularna polska wokalistka rockowa, znana jako Urszula. W dzieciństwie uczyła się gry na fortepianie i akordeonie. Uczęszczała także na zajęcia w lubelskim Studium Piosenki. W roku 1977 jako amatorka uczestniczyła w eliminacjach do Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Piosenką Kopciuszek wyśpiewała sobie główną nagrodę - Złoty Samowar. Rok później (1978) wystąpiła w koncercie ... Czytaj więcej

Wiadomości

Premiera płyty "Czarodzieje uśmiechu" wydanej z inicjatywy Majki Jeżowskiej [WIDEO]
Premiera płyty "Czarodzieje uśmiechu" wydanej z inicjatywy Majki Jeżowskiej [WIDEO]

To już czwarte wydawnictwo realizowane pod wspólnym tytułem „Czarodzieje uśmiechu”. Krążek powstał z myślą o dzieciach chorych na nowotwór. Do akcji włączyło się wiele znanych gwiazd.

Lato Zet i Dwójki już w niedzielę
Lato Zet i Dwójki już w niedzielę Opole

Muzyczne gwiazdy z Polski i zagranicy wystąpią w niedzielę, 3 lipca, w Opolu podczas koncertu „Lato ZET i Dwójki” organizowanego przez Radio ZET i TVP2.

Płyty, albumy

nowość Jumbo
Jumbo Urszula
Premiera: 2021-06-15
Ocena:
Biała droga (live)
Premiera: 2016-09-16
Ocena:
Gwiazdy XX Wieku cz.1
Premiera: 2004
Ocena:
Gwiazdy XX Wieku cz.2
Premiera: 2004
Ocena:

Zdjęcia z koncertów

Urszula
Urszula
  • Zdjęć 19
  • 2016-03-13
  • Mega Club, Katowice

Więcej

Spodobał Ci się profil "Urszula (Urszula Kasprzak)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek pop, polski piosenkarz, polski piosenkarz pop, wokalista, wokalista pop, polski wokalista, polski wokalista pop, piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz pop z lat 20-tych XXI wieku, polski piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, polski piosenkarz pop z lat 20-tych XXI wieku, wokalista z lat 20-tych XXI wieku, wokalista pop z lat 20-tych XXI wieku, polski wokalista z lat 20-tych XXI wieku, polski wokalista pop z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, polski piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, polski piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, polski wokalista z lat 10-tych XXI wieku, polski wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, polski piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, polski piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, polski wokalista z lat pierwszych XXI wieku, polski wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz pop z lat 90-tych, polski piosenkarz z lat 90-tych, polski piosenkarz pop z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista pop z lat 90-tych, polski wokalista z lat 90-tych, polski wokalista pop z lat 90-tych, piosenkarz z lat 80-tych, piosenkarz pop z lat 80-tych, polski piosenkarz z lat 80-tych, polski piosenkarz pop z lat 80-tych, wokalista z lat 80-tych, wokalista pop z lat 80-tych, polski wokalista z lat 80-tych, polski wokalista pop z lat 80-tych.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!