Albumy muzyczne
Instynkt

Natasza Urbańska Instynkt Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Instynkt" (Natasza Urbańska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Natasza Urbańska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Instynkt".

O albumie

Instynkt to już czwarty singiel zapowiadający nadchodzący album Nataszy. Po nieoczywistym, muzycznym duecie z Maciejem Maleńczukiem,czas na samotną wędrówkę Nataszy. Tekst napisany przez Nataszę i Sampler Orchestra, opowiada o drodze jaką każdy z nas sobie wyznacza chcąc osiągnąć swój najśmielszy życiowy cel. Ta droga czasem jest kręta, czasem zwala Cię z nóg, niekiedy spala a jednak to wewnętrzny instynkt jest silniejszy i mówi: nic Cię nie powstrzyma idź przed siebie. W ten sposób poznajemy, odkrywamy, żyjemy i się spełniamy. Wystarczy posłuchać Instynktu.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Instynkt" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Instynkt".
Polecamy
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!