Albumy muzyczne
In Absentia Dei

Behemoth In Absentia Dei Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "In Absentia Dei" (Behemoth). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Behemoth.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album koncertowy
  • Data premiery: 2021-12-17

O albumie

Koncert został zarejestrowany w opuszczonym kościele we wrześniu ubiegłego roku i był transmitowany jako livestream, wyznaczając absolutnie nowe standardy dla tego typu eventów.

Podczas zrealizowanego przez Grupę 13 show, Behemoth zaprezentował najważniejsze utwory ze swojej dotychczasowej kariery. Całość została podzielona na cztery części, podczas których nie zabrakło spektakularnych efektów specjalnych i teatralnych. To trzeba koniecznie zobaczyć!

ip

Inne wydania tego albumu

Album "In Absentia Dei" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "In Absentia Dei".
Behemoth
Behemoth - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!