Albumy muzyczne
Hotel Polonia Patronat

Koniec Świata Hotel Polonia Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hotel Polonia" (Koniec Świata). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Koniec Świata.

  • Gatunek: Punk rock
  • Wytwórnia: Rockers Publishing
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2012-10-19

O albumie

9 października nakładem Lou&Rocked Boys ukaże się siódmy już album Końca Świata - "Hotel Polonia".

Koniec Świata od 12 lat raczy swoich fanów doskonałą mieszanką elektryzującej rock’n’rolla połączonego z folkiem, elementami reggae czy też punk-rocka, który gdzieś zawsze pobrzmiewał w muzyce KŚ, choć pewnie bardziej z racji korzeni niż ideologii. Na nowej płycie usłyszeć będzie można inspiracje tangiem, czy tradycyjną muzyką szkocką. W sumie zagrali ponad 800 koncertów w Polsce, a także Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie. Grali na największych festiwalach: Przystanek Woodstock, Jarocin, Seven Festival. Ich siódmy album "Hotel Polonia" ukaże się 19 października, nakładem Lou&Rocked Boys.

Patronem płyty jest:

Inne wydania tego albumu

Album "Hotel Polonia" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hotel Polonia".
Koniec Świata
Koniec Świata - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!