Albumy muzyczne
nowość High Drama

Adam Lambert High Drama Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "High Drama" (Adam Lambert). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Adam Lambert.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2023-01-27

O albumie

"Getting Older" to następca wydanych wcześniej singli "Mad About The Boy", "Ordinary World" i "Holding Out for a Hero", z nadchodzącego albumu Adama - "High Drama".

Lambert jest producentem wykonawczym nadchodzącego album. Nad brzmieniem materiału czuwali ponadto Tommy English (Kacy Musgraves, Carly Rae Jepsen)Andrew Wells (Halsey, OneRepublic)George Moore i Mark Crew. Premierę płyty wyznaczono na 24 lutego.

"High Drama" otwiera kolejny rozdział w solowej karierze Adama Lamberta, oczywiście bazując na jego doskonale znanym zamiłowaniu do... HIGH DRAMA! To artysta, który dobrze czuje się we własnej skórze i kocha każdą minutę swojego życia.

Inne wydania tego albumu

Album "High Drama" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "High Drama".
Adam Lambert
Adam Lambert - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!