Albumy muzyczne
nowość Mad About The Boy

Adam Lambert Mad About The Boy Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Mad About The Boy" (Adam Lambert). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Adam Lambert.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-10-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Mad About The Boy".

O albumie

Poruszająca wersja utworu to temat przewodni niedawno zapowiedzianego pełnometrażowego dokumentu "MAD ABOUT THE BOY - THE NOËL COWARD STORY", który opisuje życie i karierę sławnego dramaturga, reżysera i bon vivanta. Za reżyserię projektu odpowiada nominowany do Oscara i nagrody Bafta, Barnaby Thompson (PIXIE, ST TRINIANS).

Premiera filmu planowana jest na 2023 roku - w 50. rocznicę śmierci Cowarda.

"Mad About The Boy" to pierwsze wydawnictwo Adama Lamberta, odkąd podpisał kontrakt z Warner Music. Wokalista premierowo wykonał piosenkę w programie "Strictly Come Dancing" na antenie BBC. 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Mad About The Boy" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Mad About The Boy".
Adam Lambert
Adam Lambert - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!