Albumy muzyczne
Head On Fire

Sigrid Head On Fire Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Head On Fire" (Sigrid). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sigrid.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-21

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Head On Fire".

Płyta nr 1

  1. 1. Head On Fire - Sigrid

O albumie

"Head On Fire" to brzmienie wspaniałej, popowej przyjaźni, która rozkwitła podczas pandemii, a teraz zmaterializowała się w postaci dodającego siły hymnu. Lawirujące między meandrami nastoletniego życia Griff i Sigrid to kolejne reprezentantki nowej fali współczesnych, młodych artystek.

Spotkałyśmy się z Griff na pizzy podczas Tygodnia mody w Londynie. Chwilę później weszłyśmy razem do studia. Cały dzień gadałyśmy o życiu i tak napisałyśmy "Head on Fire". To piosenka o osobie, która wywraca twój świat do góry nogami, a ty nie możesz się na niczym skupić. Sarah jest cudowna i świetnie mi się z nią pracowało - wspomina Sigrid.

Bardzo podziwiałam Sigrid. Była młodą dziewczyną, która przebiła się, tworząc wiarygodną popową muzykę. Byłam bardzo podekscytowana, że chce ze mną napisać piosenkę. Spędziłyśmy razem trochę czasu i stworzyłyśmy "Head on Fire". To fajny, poprawiający nastrój utwór. Super, że w końcu usłyszycie nas razem - dodaje Griff.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Head On Fire" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Head On Fire".
Sigrid
Sigrid - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!