Albumy muzyczne
nowość Buring Bridges

Sigrid Buring Bridges Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Buring Bridges" (Sigrid). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sigrid.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-08-29

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Buring Bridges".

O albumie

Sigrid tak opowiada o utworze: – „Burning Bridges” zostało zainspirowane ciężkimi rzeczami, przez które musiałam przejść. Opowiada o punkcie w związku, w którym musisz powiedzieć: „wiesz co, po prostu to skończmy”. Ten moment, gdy myślisz, że starczy i potrzebujesz przerwy na oczyszczenie.

Utwór Sigrid „Home To You” ilustrował montaż podsumowujący olimpiadę w BBC, dzięki czemu trafił na #2 miejsce iTunes w UK. „Burning Bridges” zadebiutowało w audycji Charlie XCX i jest następcą świetnie przyjętego singla „Mirrors” (BBC Radio 1 i Capital – rotacja A).

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Buring Bridges" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Buring Bridges".
Polecamy
Sigrid
Sigrid - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!