Albumy muzyczne
nowość Existence Is Futile

Cradle Of Filth Existence Is Futile Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Existence Is Futile" (Cradle Of Filth). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Cradle Of Filth.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-10-22

O albumie

Nowy, trzynasty studyjny album Cradle Of Filth, „Existence Is Futile”, to kolejna monumentalna podróż przez ciemność. Album opowiada o egzystencjalnym lęku i strachu przed nieznanym. Według zespołu „Existence Is Futile” jest z najpotężniej brzmiącą płytą Cradle Of Filth. Album odważny, pomysłowy, a przy okazji niezwykle ciężki, zadowoli wszystkich fanów ekipy Dani’ego Filtha. 

Jak zwykle w przypadku zespołu z Suffolk, na nowym wydawnictwie nie zabraknie pięknych melodii, oszałamiającego tempa i charakterystycznych partii wokalnych. 

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Existence Is Futile" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Existence Is Futile".
Cradle Of Filth
Cradle Of Filth - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!