Albumy muzyczne
nowość EveryTime I Cry

Ava Max EveryTime I Cry Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "EveryTime I Cry" (Ava Max). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ava Max.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "EveryTime I Cry".

O albumie

Popowa sensacja światowego formatu, Ava Max, prezentuje nowy singiel "EveryTime I Cry". Bezapelacyjny wakacyjny przebój to napędzana adrenaliną, elektrooporowa doskonałość.

"Po każdej walce, przez którą musisz przejść, stajesz się odrobinę silniejsza" - opowiada o swym dodającym siły singlu artystka. "Każda łza, którą uronisz nie jest na marne. Z tych łez powstaje bowiem rzeka nadziei".

Za sprawą poprzedniego singla "My Head & My Heart", który szturmem zdobył listy przebojów, Ava stała się jedną z najchętniej słuchanych wokalistek w serwisach streamingowych. Piosenka ma dziś ponad 400 milionów streamów i wystrzeliła do top 15 listy pop radio. Wcześniej Ava wydała multi-platynowy singiel "Kings & Queens", który zgromadził już ponad miliard streamów i przez 8 tygodni zajmował najwyższą pozycję notowania Hot AC.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "EveryTime I Cry" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "EveryTime I Cry".
Polecamy
Ava Max
Ava Max - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!