Artyści, piosenkarze
Ava Max (Amanda Ava Koci) fot.: Charlotte Rutherford (Warner - materiały prasowe) Ava Max

Życiorys Ava Max (Amanda Ava Koci) biografia

Ocena: 5

Ava Max, właściwie Amanda Ava Koci – albańsko-amerykańska piosenkarka i autorka piosenek, która zyskała rozpoznawalność po wydaniu singla „Sweet but Psycho”, z którym dotarła do pierwszego miejsca na listach przebojów w kilkunastu krajach. 

Ava Max była też jedną z najczęściej docenianych artystek 2019 roku - zdobyła nominacje zarówno do MTV Video Music Awards jak i MTV Europe Music Awards. Podczas europejskiej gali MTV wokalistka otrzymała nagrodę Best Push Artist, a także wykonała swoje przeboje "Torn" i "Sweet But Psycho".

 

ip 

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Ava Max (Amanda Ava Koci). Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
DIAMONDS AND DANCEFLOORS
Premiera: 2022-10-14
Ocena: 5
Maybe You’re The Problem
Premiera: 2022-04-29
Ocena:
EveryTime I Cry
EveryTime I Cry Ava Max
Premiera: 2021-06-09
Ocena:
My Head & My Heart
Premiera: 2021-02-26
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!