Albumy muzyczne
nowość Dobra Zabawa

Magiera Dobra Zabawa Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Dobra Zabawa" (Magiera). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Magiera.

  • Gatunek: Electronic
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-08-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Dobra Zabawa".

O albumie

Magiera zdradza kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty “FEAT.”. Tym razem producentowi towarzyszy jeden z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia – Sobel. Efektem ich współpracy jest wakacyjny utwór „Drobna zabawa”.

“Drobna zabawa” to szósty po „Całe życie uczą mnie kontroli”, „Balladce”, „Naszyjniku”, „Polityce” i „Na już” singiel promujący krążek „FEAT.” Teledysk do utworu zrealizował utalentowany Ngoc Hien Dinh.

“To kolejny już raz - inna historia, inna energia i odmienne muzyczne rewiry. Od początku przyświecała mi myśl, by ta płyta była zróżnicowana” - mówi o albumie “FEAT.” Magiera - “Chciałem też wyjść ze swojej strefy komfortu i zmierzyć się z takim rodzajem muzyki, którego wcześniej nie miałem okazji produkować… No ale sami powiedzcie - czy płyta producencka nie jest właśnie od tego, by takie marzenia spełnić?”. Producent zapewnia, że nigdy nie twierdził, że “FEAT.” będzie w stu procentach płytą hip-hopową: “Jeden procent zostawiłem sobie na totalne szaleństwo  i ,,Drobna zabawa” to jest właśnie to. Nie będzie ciężkich rozkmin czy hardcorowego klimatu. Będzie za to wakacyjnie, lekko i niezobowiązująco”.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Dobra Zabawa" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Dobra Zabawa".
Polecamy
Magiera
Magiera - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!