Albumy muzyczne
Całe życie uczą mnie kontroli

Magiera Całe życie uczą mnie kontroli Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Całe życie uczą mnie kontroli" (Magiera). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Magiera.

  • Gatunek: Electronic
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Całe życie uczą mnie kontroli".

O albumie

Do premiery płyty „FEAT.” pozostały już dwa miesiące, a już dzisiaj wrocławski producent serwuje swoim fanom kolejny potężny numer ze swojej pierwszej solowej płyty producenckiej.

Tym razem producentowi towarzyszy jeden z najlepszych raperów młodego pokolenia – OKI. Efektem współpracy jest klimatyczny singiel „Całe życie uczą mnie kontroli”, to którego powstał teledysk autorstwa niezawodnego Kooza Videos.

Całe życie uczą mnie kontroli” to piąty po „Balladce”, „Naszyjniku”, „Polityce” i „Na już” singiel promujący krążek „FEAT.”

Jednocześnie przypominamy, że na stronie: https://nowaplyta.pl/magiera dostępny jest preorder limitowanej edycji, który zawiera: dodatkowe numery, wlepy, autograf oraz specjalny dodatek, który ujawnimy już w krótce! Nie zwlekajcie z zamówieniami, nakład prawie wyczerpany.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Całe życie uczą mnie kontroli" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Całe życie uczą mnie kontroli".
Polecamy
Magiera
Magiera - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!