Albumy muzyczne
Ciemność

Sara Ciemność Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ciemność" (Sara). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sara.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ciemność".

Płyta nr 1

  1. 1. Ciemność - Sara

O albumie

“Ciemność” to pierwszy utwór zapowiadający nowe wydawnictwo Sary - płytę pt. “NEOWISE” na której artystka eksploruje tematy nieskrępowanej i złożonej kobiecości. Wszelkie jej barwy rezonują w tekstach dotyczących ludzkich relacji, ale także tej najważniejszej, relacji z samą sobą.

Pierwszy singiel opisuje spotkanie dwóch obcych sobie osób, które zaczynają ze sobą współgrać - rodzi się między nimi fascynacja i namiętność. Jednak tytułowa “Ciemność” ma też wydźwięk bardziej symboliczny. Odpowiada ona za te sfery naszego życia, które rządzą się nie rozumem, a uczuciami i intuicją.

Zgodnie z tematyką płyty, teledysk wyreżyserowany przez Sebastiana Juszczyka ukazuje różne formy kobiecości: tę wystawioną na ciągłą ocenę, jako obiekt seksualny, ale również tę bezkompromisową i silną. Półcienie w teledysku podkreślają, że każda jej forma jest i tak jedynie małym wycinkiem większej, bardziej złożonej całości.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ciemność" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ciemność".
Polecamy
Sara
Sara - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!