Albumy muzyczne
Chiny

Leski Chiny Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Chiny" (Leski). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Leski.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Chiny".

Płyta nr 1

  1. 1. Chiny - Leski

O albumie

„Chiny” to powrót do ciepłych, akustycznych i analogowych brzmień znanych z debiutanckiego albumu "Splot" oraz epki "Zaczyn". Dominują gitary, banjo i pianino, które scala lakoniczny i bezpretensjonalny tekst.

Oprawę wizualną Leski stworzył po raz kolejny z ludźmi, którzy, jak sam twierdzi: "odczytują przestrzeń w podobny sposób”, a tym razem byli to Paweł Zalejski i Przemek Zdybel z kolektywu /We Roam Poland/. „Tak było w przypadku Autofobii i Bliżej, które mają z Chinami jakieś niepisane pokrewieństwo. Chciałem to powtórzyć” – dodaje artysta.

„Niektóre historie szukają Cię same. Nie ważne kiedy do Ciebie przychodzą i czy w ogóle się wydarzyły. Stają się sensem innych historii i pozwalają szerzej zrozumieć rzeczywistość”- mówi Leski.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Chiny" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Chiny".
Polecamy
Leski
Leski - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!