Albumy muzyczne
Supersam

Leski Supersam Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Supersam" (Leski). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Leski.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Supersam".

Płyta nr 1

  1. 1. Supersam - Leski

O albumie

„Supersam” to drugi singiel Leskiego zapowiadający nowy album. Pierwszy - „Nie chcę zmieniać nic” - osiągnął już ponad milion odtworzeń na Spotify i nie zwalnia tempa.
 
Leski dał się poznać jako artysta kompletny. Nowy singiel, podobnie jak cały album, stworzył w całości w swoim domowym studio. Artysta jest nie tylko autorem tekstów i warstwy muzycznej ale odpowiada również w całości za produkcje albumu. Roi się tutaj od charakterystycznych dla niego neo-folkowych dźwięków, połączonych z elektronicznymi beatami i synthpopowymi melodiami. Na uwagę zasługuje fakt, że żaden z tekstów piosenek nie powstał na tzw. papierze. Słowa pojawiały się dopiero przed mikrofonem. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Supersam" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Supersam".
Polecamy
Leski
Leski - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!