Albumy muzyczne
nowość Chcę Być Jak Oliwka Brazil

Oliwka Brazil Chcę Być Jak Oliwka Brazil Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Chcę Być Jak Oliwka Brazil" (Oliwka Brazil). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Oliwka Brazil.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-06-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Chcę Być Jak Oliwka Brazil".

O albumie

Odkąd tylko pojawiła się na scenie wzbudza kontrowersje, Jej wyrazisty wizerunek, mocne teksty i pewność siebie nie wszystkim przypadły do gustu. Jednak Oliwce Brazil nie można odmówić tego, że wzbudza emocje i nie da się być wobec Niej obojętnym. Za singlami, które uzyskały wielomilionowe wyświetlenia na YouTube i odsłuchy w serwisach streamingowych, przyszły dziesiątki koncertów, tysiące zdjęć z fanami i olbrzymia rozpoznawalność.

Nowy singiel, zatytułowany „Chcę Być Jak Oliwka Brazil”, jest swego rodzaju podsumowaniem drogi jaką przebyła Oliwka. Pada w nim wiele autorefleksyjnych tekstów oraz odpowiedzi na komentarze z internetu. Całość podana jest w formie mocnego rapowego numeru, dużo poważniej niż dotychczasowa twórczość Oliwki Brazil.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Chcę Być Jak Oliwka Brazil" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Chcę Być Jak Oliwka Brazil".

Więcej

Polecamy
Oliwka Brazil
Oliwka Brazil - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!