Albumy muzyczne
Mamacita

Oliwka Brazil Mamacita Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Mamacita" (Oliwka Brazil). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Oliwka Brazil.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Mamacita".

O albumie

Była już Big Mommy, Kokieterką i Stonerką… przyszedł czas na Mamacitę. Oliwka Brazil, jedna z najbardziej charyzmatycznych, kontrowersyjnych i budzących największe zainteresowanie artystek w Polsce, zaprezentowała swój kolejny singiel. „Mamacita” pokazuje odrobinę łagodniejsze oblicze reprezentantki Warner Music Poland, ale całość utrzymana jest w charakterystycznej dla Niej estetyce. Czy nowy numer stanie się kolejnym viralem jak poprzednie?

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Mamacita" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Mamacita".
Polecamy
Oliwka Brazil
Oliwka Brazil - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!