Albumy muzyczne
nowość Bla Bla Bla

Sonia Maselik Bla Bla Bla Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bla Bla Bla" (Sonia Maselik). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sonia Maselik.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bla Bla Bla".

O albumie

„Bla Bla Bla” to nowa propozycja od Soni Maselik – artystki, która czerpie garściami z klasycznego, radiowego popu, dodając od siebie poczucie humoru, dystans do siebie i pozytywne przesłanie.

W duchu poprzedniego singla „Do przodu”, wokalistka robi kolejny krok naprzód w swojej karierze i świadomie rozpoczyna eksperymentowanie swoim dziewczęcym wizerunkiem oraz estetyką retro.

Sonia bierze czynny udział w pisaniu oraz komponowaniu swoich utworów, najnowszy powstał we współpracy z The Foxxes Music oraz Kamilą Witek. „Bla Bla Bla” to numer, który nosi za sobą proste, lecz uniwersalne przesłanie, aby nie tkwić w toksycznych relacjach i znaleźć w sobie pewność siebie, która pozwoli ruszyć dalej i nie oglądać się za siebie.  

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Bla Bla Bla" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bla Bla Bla".
Sonia Maselik
Sonia Maselik - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!