Albumy muzyczne
Czy ona jest

Sonia Maselik Czy ona jest Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Czy ona jest" (Sonia Maselik). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sonia Maselik.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-18

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Czy ona jest".

O albumie

Piosenką „Czy ona jest” z repertuaru Natalii Kukulskiej wyśpiewała sobie udział w wielkim finale programu i już w niedzielę zawalczy o udział w opolskich Debiutach!

Możliwość zaprezentowania w Opolu swojej twórczości, byłoby spełnieniem marzeń i ukoronowaniem tego, co ostatnio zaczęło dziać się w moim życiu. To byłby przełomowy moment nie tylko dla mnie jako Soni Maselik, która śpiewa piosenki, ale także dla mnie jako kompozytorki i songwriterki.” – mówi Sonia w jednym z wywiadów.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Czy ona jest" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Czy ona jest".
Polecamy
Sonia Maselik
Sonia Maselik - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!