Albumy muzyczne
Best Of: Living The Dream

Tarja Turunen Best Of: Living The Dream Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Best Of: Living The Dream" (Tarja Turunen). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Tarja Turunen.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-12-02

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Best Of: Living The Dream".

Płyta nr 1

O albumie

Wydawnictwo „Best Of: Living The Dream” składa się z najbardziej znanych, a także najbardziej lubianych przez samą Tarję utworów. Na płycie znajdują się rockowe kompozycje pochodzące z sześciu albumów studyjnych: „My Winter Storm”, „What Lies Beneath”, „Colours In The Dark”, „The Brightest Void”, „The Shadow Self” i „In The Raw”. Płyta „Best Of: Living The Dream” to pierwsze takie wydawnictwo artystki. W skład kolekcji „Best Of: Living The Dream” wchodzi również niepublikowany wcześniej koncert „Circus Life”, który ukazuje się na Blu-rayu w zestawie z dwoma CD.

Inne wydania tego albumu

Album "Best Of: Living The Dream" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Best Of: Living The Dream".
Tarja Turunen
Tarja Turunen - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!