Albumy muzyczne
Będzie co ma być

Carla Fernandes Będzie co ma być Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Będzie co ma być" (Carla Fernandes). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Carla Fernandes.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-23

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Będzie co ma być".

O albumie

Po świetnie przyjętym „OK”, czas na „Będzie co ma być”! To już drugi singiel artystki w języku polskim.  Znakiem rozpoznawczym zadziornej Carli są chwytliwe i energetyczne melodie. Nie inaczej jest w tym przypadku! 

„Będzie co ma być” to singiel o wewnętrznej sile i optymizmie. Nie obawiajmy się tego, co ma nadejść, a na co nie mamy wpływu. To ważne przesłanie Carli do fanów:

– Utwór opowiada o tym, że niezależnie od tego co się dzieje, należy iść przed siebie z nadzieją, że wszystko będzie tak, jak powinno być. Co nas nie zabije to nas wzmocni, proste!

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Będzie co ma być" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Będzie co ma być".
Polecamy
Carla Fernandes
Carla Fernandes - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!