Albumy muzyczne
Hasta La Vista

Carla Fernandes Hasta La Vista Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hasta La Vista" (Carla Fernandes). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Carla Fernandes.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-10-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hasta La Vista".

O albumie

Singiel „Hasta La Vista” opowiada o rozstaniu i o tym, że można - a nawet trzeba - iść dalej. Jest to piosenka, która ukazuje girl power i sugeruje, aby nigdy się nie poddawać. Chciałabym, aby ten przekaz towarzyszył wszystkim moim słuchaczom wtedy, kiedy nie będzie układało się po ich myśli. Jest to dla mnie kolejny krok w mojej muzycznej przygodzie, zgodny i spójny z tym, co prezentowałam słuchaczom wcześniej oraz z tym, co gra mi w sercu. Praca nad tym materiałem dała mi wiele satysfakcji i możliwość odsłonięcia kolejnej części swojej osoby.

Inne wydania tego albumu

Album "Hasta La Vista" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hasta La Vista".
Polecamy
Carla Fernandes
Carla Fernandes - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!