Albumy muzyczne
Bedroom

Anne-Marie Bedroom Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bedroom" (Anne-Marie). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Anne-Marie.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-23

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bedroom".

Płyta nr 1

  1. 1. Bedroom - Anne-Marie

O albumie

"Bedroom" to fortepianowa ballada, w której wybrzmiewają pełne emocji głosy JJ Lina i Anne-Marie. Dwoje artystów stworzyło pełen dramaturgii duet, przedstawiając tę samą historię z dwóch różnych perspektyw. Artyści pracowali zdalnie, odpowiednio z Tajpej i Londynu.

- Byłem pod wielkim wrażeniem songwriterskiego talentu Anne i jej scenicznej osobowości - komentuje JJ. - Uważam, że ma anielski głos. Współpraca z nią przy tej pięknej piosence to dla mnie wielki zaszczyt.

- Jestem wielką fanką JJ Lina i bardzo się cieszę, że udało nam się coś wspólnie stworzyć - dodaje Anne-Marie. - Uwielbiam "Bedroom". To dla mnie wyjątkowa piosenka, a JJ sprawił, że stała się jeszcze piękniejsza.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Bedroom" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bedroom".
Anne-Marie
Anne-Marie - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!