Albumy muzyczne
Our Song

Anne-Marie Our Song Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Our Song" (Anne-Marie). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Anne-Marie.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-21

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Our Song".

Płyta nr 1

  1. 1. Our Song - Anne-Marie

O albumie

Anne-Marie ujawniła szczegóły wyczekiwanego, nowego albumu "Therapy", który ukaże się 23 lipca. Wraz z ogłoszeniem, wokalistka razem z Niallem Horanem opublikowała ich wspólny, nostalgiczny singiel "Our Song". Teledysk do piosenki, luźno oparty na historii Bonnie i Clyde'a, wyreżyserował Michael Holyk.

"Therapy" to druga płyta Anne-Marie, następca multiplatynowego debiutu "Speak Your Mind" z 2018 roku (bestseller roku wśród debiutów w Wielkiej Brytanii). Popularność i uznanie przyniosła artystce kobieca szczerość oraz imponująca skala głosu. Jej nowy album to uosobienie artyzmu, skromnej postawy i wspaniałej szczerości, czyli cech, które zapewniły tej urodzonej w Essex artystce platynowy status w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych oraz pozycję idolki pokolenia Z.

Choć cała tracklista nie została jeszcze ujawniona, Anne-Marie potwierdziła, że na "Therapy" trafią jej najnowsze przeboje - "Don't Play" z KSI i Digital Farm Animals, pełna pozytywnej energii kooperacja z Nathanem Dawe'em i MoStackiem "Way Too Long" oraz opublikowany dziś singiel "Our Song" nagrany w duecie z Niallem Horanem.

Współtwórcami piosenek na "Therapy" są Max Martin (Ariana Grande, Taylor Swift), Kamille (Little Mix, Headie One), MNEK, Raye, TMS, Blake Slatkin (The Kid Laroi, 24kGoldn), Ed Sheeran, Nathan Dawe oraz Plested (Lewis Capaldi). Nad produkcją czuwali natomiast Mojam (Aitch, Fredo), Fred Ball (Rihanna), TMS i Blake Slatkin.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Our Song" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Our Song".
Polecamy
Anne-Marie
Anne-Marie - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!