Albumy muzyczne
nowość Bazarr

Kobik Bazarr Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bazarr" (Kobik). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kobik.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bazarr".

Płyta nr 1

  1. 1. Bazarr - Kobik

O albumie

Nowy album Kobika „Bazarr” ukaże się już w maju, raper intensywnie promuje zbliżający się krążęk i serwuje słuchaczom trzeci już klip zapowiadający ten materiał. Światło dzienne ujrzał właśnie obrazek do numeru „Proszę słucham”, w którym gościnnie pojawiają się reprezentanci niemieckiej ekipy 102 Boyz – mającej niemal milion słuchaczy miesięcznie w Spotify. W nowym tracku usłyszeć można Duke102Stacks102 oraz Skoob102, a video zrealizowane do tego utworu obejrzeć można na oficjalnym kanale Kobika na youtube.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Bazarr" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bazarr".
Kobik
Kobik - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!