Albumy muzyczne
nowość Buena Vista

Kobik Buena Vista Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Buena Vista" (Kobik). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kobik.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Buena Vista".

Płyta nr 1

  1. 1. Buena Vista - Kobik

O albumie

Po świetnie przyjętym utworze 'Smok', z gościnnym udziałem KabeKobikpowraca z nowym numerem, który zapowiada Jego zbliżający się album. Drugim singlem promującym, kolejne legalne, wydawnictwo krakowskiego rapera jest 'Buena Vista'. Za produkcję nowego kawałka odpowiada Litt Willson. Reprezentant BORCREW, wydający w Warner Music Poland, zapowiedział start przedsprzedaży swojego krążka na 31 marca.

Na zbliżającym się materiale na pewno usłyszymy gości z Polski i zagranicy. Krążek światło dzienne ujrzy jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Buena Vista" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Buena Vista".
Kobik
Kobik - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!