Albumy muzyczne
AOK

Mandaryna AOK Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "AOK" (Mandaryna). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Mandaryna.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Fonografika
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2009-08-07

O albumie

Nowa płyta Marty Wiśniewskiej jest zupełnie nową odsłona artystki zarówno muzycznie jak i wizerunkowo. Spory wpływ na brzmienie płyty mają utwory uwielbianej na całym świecie wokalistyki Lady GaGa. Przy płycie pracowali producenci muzyczni z Bad Logic oraz współpracowali najlepsi amerykańscy masteringowcy w projekt jest zaangażowany czołowy dj i remixer w USA Josh Harris. Chcielibyśmy również kontynuować sukces artystki uzyskany podczas wydania poprzednich płyt i zaistnieć na rynku europejskim. Do pierwszego singla jest przygotowywany teledysk, który odsłoni artystkę w nowym świetle. Produkcja płyty trwała długofalowo na rożnych płaszczyznach w kraju i za granica. Płyta "AOK” rozpoczyna nową erę na polskiej scenie dance-popowej.

Inne wydania tego albumu

Album "AOK" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "AOK".
Polecamy
Mandaryna
Mandaryna - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!