Albumy muzyczne
15 dni

Piasek 15 dni Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "15 dni" (Piasek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Piasek.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Sony BMG
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 3
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2008-04-07

O albumie

Płyta podsumowuje 15 lat artystycznych dokonań piosenkarza. W 1993 roku Andrzej Piaseczny nagrał pierwszą płytę z zespołem Mafia (w sumie popularny Piasek z grupą zarejestrował 3 płyty). Później przyszły sukcesy wspólnego projektu z Robertem Chojnackim "Sax & Sex", a także solowe przeboje. Przez ten czas stał się jednym z najpopularniejszych głosów polskiej muzyki. "15 dni" zawiera najbardziej znane piosenki Andrzeja Piasecznego ("Imię deszczu", "Prawie do nieba", "Niecierpliwi", "DJ") oraz utwory, które są mu szczególnie bliskie, a nie były szerzej prezentowane. Na płycie znalazły się również dwa utwory , które dotychczas nigdy nie były prezentowane szerszej publiczności: "Tej jesieni" i "Z oczu czytane" oraz dwie zupełnie premierowe piosenki: "15 dni" i "Komu potrzebny żal".

Inne wydania tego albumu

Album "15 dni" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "15 dni".
Piasek
Piasek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!