Albumy muzyczne
Jednym tchem

Piasek Jednym tchem Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Jednym tchem" (Piasek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Piasek.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Sony BMG
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2005-09-19

O albumie

Gdy pod koniec 2003 roku Andrzej Piaseczny powrócił na scenę i listy przebojów z nowym albumem - sygnowanym po prostu jego imieniem i nazwiskiem - uznano to powszechnie za niezwykle miłą niespodziankę. Artysta, który wcześniej elektryzował głównie nastoletnią publiczność pokazał się z innej, bardziej dorosłej strony, prezentując zbiór doskonałych stylowych piosenek, którym towarzyszyły równie dojrzałe teksty - jego autorstwa.

Album "Andrzej Piaseczny" przypomniał niezwykle utalentowanego artystę, jednocześnie zaś niebywale podniósł poziom oczekiwań. Na nowe piosenki czekaliśmy niemal półtora roku - jednak garstka szczęściarzy, którzy poznali pierwsze efekty sesji zgodnie potwierdza, że było warto. Pierwszy singiel z nowej płyty "Jednym tchem" stał się już przebojem oraz jedną z ulubionych piosenek miłośników talentu Andrzeja Piasecznego. Drugi singiel to utwór "Z głębi duszy" z którym Piaseczny zakwalifikował się do tegorocznego Sopot Festival i którym wyśpiewał w nim Bursztynowego Słowika. Obie piosenki doskonale zapowiadają nową płytę "Jednym tchem", której premiera już 19 września!

Inne wydania tego albumu

Album "Jednym tchem" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Jednym tchem".
Polecamy
Piasek
Piasek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!