Zespoły muzyczne

Biografia MC Silk historia, o zespole

Ocena:

Silk- to artysta, który zrobił niedawno olbrzymią karierę w Internecie jako najszybszy raper świata nagrywając filmik, w którym rapuje 10 procent szybciej niż George Watsky z U.S.A, który podobnym wyczynem zdobył wielką popularność w Stanach.

Silk nie dość, że zrobił to szybiej, to dodatkowo w dwóch językach wykonując przy tym różne czynności jak zmywanie naczyń, gra w Quake, czy ubiajnie jajek. Filmik w 2 miesiące obejrzało 2 miliony ludzi z całego świata ogłaszając go tym samym  fenomenem i najszybszym raperem świata.

Sam fakt tylu pozytywnych opinii o wyczynie Silka budzi niemały zachwyt ( ponad 18 000 pozytywnych ocen w porownaniu z 465 minusami jest miażdżące). Zdobył w ciągu kilku dni 13 000 fanów na Facebooku.

 W ciągu miesiąca Silka zapraszały i pokazywały wszystkie TV w Polsce: TVP1 Wiadomości, TVP2 Panorama, Polsat Informacje, TVN Fakty, Dzień Dobry TVN, TVN Turbo, RTL ( Niemcy), TV brytyjska.

Po zachwycie jaki wzbudził film Silka, portal Google zaproponował mu żeby został partnerem YouTuba. Planowane jest zrobienie Uwagi i kilku innych prograów o Silku i jego nowej płycie. Sam album będzie wyjątkowy bo za cenę jednego będzie na nim 3 płyty: album właściwy, remiksy, filmy i książka Silka.

Płyty, albumy

Płyty zespołu MC Silk. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Love Against The Machine
Premiera: 2011-06-06
Ocena: 4.94
Zobacz również