Zespoły muzyczne

Gary Moore Tribute Band

Ocena:
Zespół tworzy m.in. syn brytyjskiego gitarzysty znanego z takich składów jak Skid Row czy Thin Lizzy. Jack Moore miłość do gitary odziedziczył po ojcu. Przez wiele lat występował gościnnie na festiwalach na całym świecie, uświetniając m.in. koncerty Joe Bonamassy czy Deep Purple. Do wspólnych występów zaprosił go również zespół Thin Lizzy. Jack More grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne. ip Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się zespół "Gary Moore Tribute Band"? Szukasz innych zespołów z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: zespoły z gatunku rock, amerykańskie zespoły muzyczne, amerykańskie zespoły muzyczne rock, zespoły na literę G.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!