Koncert
Tones and I

Tones and I

  • 2020-03-23
  • od 69zł
  • Klub Studio - Kraków

Opis

Tones and I w Polsce! Autorka hitu „Dance Monkey” wystąpi 23 marca 2020 roku w krakowskim Klubie Studio. Tones and I bilety na koncert w Krakowie już w sprzedaży. 

Podczas koncertu w Krakowie Tones And I zaprezentuje utwory z debiutanckiej EPki „The Kids Are Coming”, która ukazała się 30 sierpnia 2019 roku. Toni Watson, pochodząca z półwyspu Mornington w Australii, rozpoczęła muzyczną przygodę grając na ulicach Byron Bay na początku 2018 roku. Jej występy od początku przyciągały tłumy. Pierwszy singiel młodej australijskiej artystki zatytułowany „Johnny RunAway” błyskawicznie znalazł się na antenach stacji radiowych w całym kraju i osiągnął status złotej płyty. Drugi singiel Tones And I “Dance Monkey” podbił listy przebojów na całym świecie. 

Tones and I o utworze: „Dance Monkey opowiada o tym, jak zmniejszyło się nasze uznanie dla występów artystów na żywo, ze względu na dostęp do rozrywki w każdej chwili i w każdym miejscu za pomocą kliknięcia przycisku w mediach społecznościowych.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Tones and I"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Bon Jovi 2020
Bon Jovi opublikował piosenkę "American Reckoning" [WIDEO]

To kolejna zapowiedź nadchodzącego albumu grupy pt. "Bon Jovi 2020".

poland rock domowka
Pol'and'Rock Online zamyka line-up

Jurek Owsiak ogłosił dwie ostatnie kapele, które zagrają na Najpiękniejszej Domówce Świata.