Koncert
Festiwal Artystyczny "Koniugacje"

Festiwal Artystyczny "Koniugacje"

  • 2022-05-06, do 2022-05-08
  • Dom Kultury w Rawiczu, Targowa 1

Opis

Festiwal Artystyczny "Koniugacje" to ogólnopolski przegląd muzyczny o charakterze konkursowym. Do udziału może się zgłosić każdy solista lub zespół wykonujący utwory autorskie bez względu na gatunek muzyczny, tematykę piosenek czy wiek wykonawców. Zgłoszenia można przesyłać do 10 kwietnia. regulamin dostępny jest na stronie dk.rawicz.pl w zakładce Festiwale.

Więcej pod linkiem: https://www.facebook.com/festiwalartystycznykoniugacje

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Festiwal Artystyczny "Koniugacje""? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Stratovarius zaprezentował nowe wideo "Broken" [WIDEO]

Tydzień po premierze najnowszego, pierwszego od siedmiu lat albumu, zespół zaprezentował nowy teledysk.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!