Koncert
Brutal Assault 2022

Brutal Assault 2022

  • 2022-08-09, do 2022-08-13
  • Jaromìø - Czechy

Opis

Oświadczenie organizatora:
Jak na razie rok 2021 nie rozwija się korzystnie dla festiwali. Dzięki waszemu wsparciu udało nam się przetrwać ostatni rok i mieliśmy nadzieję, że tego lata powitamy Was na Brutal Assault. Ciężko pracowaliśmy, aby rocznica była czymś wyjątkowym. Niestety sytuacja Covid nie uległa znacznej poprawie i dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak przenieść 25. edycję na przyszły rok, 9-13 sierpnia 2022 r.

Jeśli chcesz nas wesprzeć, najlepszym sposobem na to jest zachowanie biletu na następny rok. Tylko dzięki Tobie mogliśmy przezwyciężyć te trudne czasy w zeszłym roku, a teraz chcielibyśmy prosić o dalsze wsparcie. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zwrócić bilet, postępuj zgodnie z instrukcją tutaj: https://brutalassault.cz/en/refunds. Bilety podlegają zwrotowi do 16 maja 2021 r. Obecnie pracujemy nad potwierdzeniem składu na przyszły rok.

W tym roku w pierwotnych terminach 12-14 sierpnia 2021 planujemy mniejszą imprezę w twierdzy. Więcej informacji wkrótce!

Dziękujemy zespół BA

 

 

 


Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Brutal Assault 2022"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
PlanBe i Sir Mich prezentują nowy klip [WIDEO]

Klip promuje nową płytę "Flamingo".

Thievery Corporation już w lipcu zagra we Wrocławiu [WIDEO] Wrocław

Grupa wystąp w Centrum Koncertowym A2.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!