Koncert
Bedoes i Lanek prezentują: Opowieści z Doliny Smoków

Bedoes i Lanek prezentują: Opowieści z Doliny Smoków

  • 2020-02-28, , godzina 19:00
  • od 60zł
  • Klub Studio/Kraków

Wystąpili

Opis

Bedoes oraz Lanek skupiają się obecnie na promocji najnowszego albumu "Opowieści z Doliny Smoków".

Z trasą koncertową pojawią się w wielu miastach na terenie całej Polski, w tym również w Krakowie. Krakowski koncert zaplanowano na 28 lutego 2020 roku (godzina 19:00). Organizatorzy zapraszają zainteresowanych do klubu muzycznego Studio.

Raperzy doskonale się ze sobą dogadują, dlatego ich duet jest niesamowitym hitem na polskiej scenie muzycznej. W Krakowie wspierać będzie ich dodatkowo formacja 2115. Bedoes wraz ze swoimi współpracownikami zapowiadają wielkie show, nie zabraknie ciekawych przebrać oraz atrakcyjnej oprawy. Ten koncert z pewnością przejdzie do historii, a więc jeśli ktoś lubi rap i znajduje się w pobliżu Krakowa powinien zarezerwować bilet dla siebie oraz swoich znajomych.

Co prawda trasa koncertowa organizowana jest po całej Polsce, ale Kraków to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, dlatego nikt nie pożałuje wyboru tej lokalizacji. Przy okazji po zakończonym koncercie będzie można liczyć na wspólne zdjęcie z raperami.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Bedoes i Lanek prezentują: Opowieści z Doliny Smoków "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Hip-Hop, koncerty Hip-Hop na dziś, koncerty Hip-Hop jutro, koncerty Hip-Hop w tym tygodniu, koncerty Hip-Hop na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Polandrock2020
Pol'and'Rock Online ogłasza kolejnych artystów

Hunter, Poparzeni Kawą Trzy i Sidney Polak dołączają do Najpiękniejszej Domówki Świata.

Konkurs Ziaja