Artyści, piosenkarze

Życiorys Natalia Przybysz ("Natu") biografia

  • Data urodzenia: 1983-09-01
  • Miejsce urodzenia: -
  • Kraj: -
  • Miasto: Warszawa
  • Gatunek: Soul
  • Rola: Wokalista
Ocena:

Wokalistka zespołu Sistars, który powstał w 2002r swoja przygodę z muzyką zaczęła już w Muzycznej Szkole Podstawowej w Warszawie przy ul. Miodowej, gdzie chodziła do klasy wiolonczeli, później kontynuowała naukę w Szkole Muzycznej na Bednarskiej gdzie spędziła 3 lata na rytmice i 1,5 roku w klasie wokalnej. Natalia w międzyczasie wyjechała do USA, gdzie uczyła się w klasie maturalnej oraz uczęszczała na lekcje śpiewu. Po powrocie, wraz z siostrą Pauliną oraz muzykami zaczęła prace nad pierwszym, debiutanckim albumem zespołu „SISTARS – Siła Sióstr”. Płyta otrzymała entuzjastyczne recenzje. Po wielkim sukcesie czterech kolejnych albumów, ukazał się piąty zatytułowany „The Best Of Sistars”, zbiór najlepszych utworów, sugerujący również spory dorobek jakim może się pochwalić Natalia. Po zawieszeniu działalności zespołu Sistars, Natalia wyjechała do Londynu aby dalej szkolić swój warsztat wokalny i muzyczny. Teraz powraca z nowym solowym albumem pt: „Natu – Maupka comes home”.

Po przerwie medialnej i koncertowej zespołu Sistars, Natalia Przybysz powraca z solowym albumem „Natu – Maupka comes home”! Producentem albumu jest Envee (Muzyk, DJ i producent, członek i współzałożyciel kolektywu dj-skiego „Niewinni Czarodzieje”). Nowy materiał jest w całości anglojęzyczny, a autorką wszystkich tekstów jest Natalia. Dla wielu fanów Natalii oraz zespołu Sistars nowy materiał będzie miłym zaskoczeniem. Muzyka na płycie to przemieszanie stylów takich jak: soul, funk, afro bit czy jazz, podanych w subtelny i ciepły sposób. Oczywiście na krążku nie zabraknie wielu wspaniałych i ciekawych gości, którzy pozostaną niespodzianka aż do ukazania się płyty. Pierwszy solowy album Natalii zatytułowany „Natu – Maupka comes home” ukaże się już w połowie grudnia i zostanie wydany własnym nakładem. Jak mówi Natalia, ta płyta to gorąca mieszanka muzyki której słucha, którą tworzy i przy której najlepiej się bawi.

Studiuje w Łodzi na wydziale produkcji telewizyjnej i filmowej, PWSFTviT Już od najmłodszych lat muzyka była jej ulubionym zajęciem. Razem z Pauliną i wujkiem chodziła na jam sessions. Równocześnie z nauką w 21 Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jerzego Grotowskiego uczęszczała do szkoły muzycznej na ul. Bednarskiej i właśnie tam poznała innych członków zespołu. Wyjeżdżała z siostrą na szkolne plenery, wykazując się zdolnościami plastycznymi. Maturę zdała w USA. W wolnym czasie chodzi z siostrą na jogę. Jest wegetarianką

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Natu (Natalia Przybysz). Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Światło nocne
Światło nocne Natalia Przybysz
Premiera: 2017-09-01
Ocena:
polecamy Prąd
Prąd Natalia Przybysz
Premiera: 2014-11-17
Ocena:
Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin
Premiera: 2013-06-03
Ocena:
Gram duszy
Gram duszy Natalia Przybysz
Premiera: 2010-09-20
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!