Patronujemy - Muzyka

Trasa Power of Trinity coraz bliżej

2018-10-15 12:08:32

Już 20 października 2018 koncertem w Koluszkach rozpocznie się jesienne tournée zespołu Power of Trinity. Grupa promuje album "Ultramagnetic". Sprawdź, w jakich miejscowościach zespół zagra w ramach jesiennej trasy!

Power Of Trinity, który 7 września miał premierę swojej najnowszej, czwartej płyty "Ultramagnetic", już za chwilę wyrusza w trasę koncertową promującą nowy krążek. Pierwsze na liście koncertów znalazły się Koluszki. Nie bez powodu, bo to właśnie tu w 1996 roku zespół został założony. W Koluszkach wystąpią 20 października, a już tydzień później pojawią się na scenie osławionego klubu Bogart w Gomunicach, który również jest im bliski.

W pierwszy listopadowy weekend kwartet odwiedzi Łowicz, Toruń oraz Bydgoszcz, a w kolejny Kraków oraz Bielsko Białą, gdzie tego samego dnia na scenie wystąpi także, pochodzący ze Śląska, zespół Coria. Pod koniec listopada przyjdzie czas na koncert w Łodzi. A już dzień później wystąpią w Warszawie. Koniec jesiennej trasy przewidziany jest na połowę grudnia, gdzie Power Of Trinity pojawi się w Radomiu oraz Lublinie.

Już od lutego 2019 roku planowana jest dalsza część trasy i odwiedzenie największych polskich miast, których nie zdążyli odwiedzić jesienią. Podczas koncertów będzie można usłyszeć kawałki z najnowszego krążka "Ultramagnetic", ale nie zabraknie również utworów z poprzednich płyt. Z racji tego, że najnowszy album to 100% energetycznego rocka, dlatego należy spodziewać się dużo mocnych brzmień na scenach podczas zbliżającej się trasy.

Patronat medialny nad trasą objęło Antyradio, które na antenie w wybranych miastach będzie rozdawało wejściówki na koncerty, oraz portal dlaStudenta.pl.

Plan trasy koncertowej grupy Power of Trinity wygląda następująco:

20.10. Koluszki/ Cztery Struny Świata
26.10. Gomunice/ Bogart
02.11. Łowicz/ HopKultura
03.11. Toruń/ Odnowa
04.11. Bydgoszcz/ Estrada stagebar
08.11. Kraków, Klub Studencki Żaczek
10.11. Bielsko Biała, RUDEBOY Club
30.11. Łódź/ Scenografia
01.12. Warszawa/ Klub Potok
15.12. Radom/ Strefa G2
16.12. Lublin/ Graffiti

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: koncerty 2018, trasa koncertowa 2018, rock
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
SnowFest 2019
SnowFest otworzył sezon festiwalowy 2019 - podsumowanie [FOTO]

Zobaczcie zdjęcia prosto z zimowej stolicy polski.

6BM - NEOPHOBIA
Debiutancki album 6BM jest już dostępny. Posłuchajcie!

"NEOPHOBIA" do sprawdzenia na serwisach streamingowych.

6BM
Debiutancka płyta zespołu 6BM wkrótce w sieci

Charakterystyczne dla muzyki 6BM są brak gitary elektrycznej i zmodyfikowany bas, mocna sekcja rytmiczna, duży wpływ elektronicznych brzmień oraz emocjonalny wokal.

Polecamy
Płyta Armina i Tiësto - PRIMA APRILIS
Płyta Armina i Tiësto - PRIMA APRILIS

Nasza wczorajsza informacja, jakoby Armin i Tiësto pracowali nad wspólnym albumem, była tylko małym primaaprilisowym żartem.

Czarno Czarni - "Nudny Świat"
Czarno Czarni - "Nudny Świat"

Najnowsze, długo oczekiwane dzieło formacji Czarno Czarni – „Nudny świat”.

Zobacz również
Ostatnio dodane
SnowFest 2019
SnowFest otworzył sezon festiwalowy 2019 - podsumowanie [FOTO]

Zobaczcie zdjęcia prosto z zimowej stolicy polski.

6BM - NEOPHOBIA
Debiutancki album 6BM jest już dostępny. Posłuchajcie!

"NEOPHOBIA" do sprawdzenia na serwisach streamingowych.

Konkurs Ziaja