Aktualności - Muzyka

Songwriting Camp ZAiKS - wszystko, co musicie wiedzieć

2020-06-09 08:49:47

Kolektywne tworzenie z kompozytorami i producentami z całej Europy, a także wymiana doświadczeń z ludźmi z branży muzycznej. To główne cele Songwriting Camp ZAiKS, czyli wyjątkowego i jedynego takiego spotkania w całej Europie, które zrzesza producentów, kompozytorów, wokalistów, instrumentalistów oraz autorów tekstów. Podczas Songwriting Camp ZAiKS zakwalifikowani uczestnicy będą mieli możliwość tworzenia i realizowania utworów wraz z gwiazdami polskiej estrady i producentami muzycznymi.

Songwriting Camp ZAiKS

Songwriting Camp ZAiKS - dla kogo?

To wydarzenie dla każdego, kto chce zdobyć muzyczne doświadczenie, ale też dzielić się własnym z innymi kreatywnymi osobami. Dla wszystkich twórców – wokalistów, instrumentalistów, producentów, kompozytorów i autorów tekstów. Dla każdego, niezależnie od wieku, pochodzenia, doświadczenia w branży czy preferowanego gatunku muzycznego. Dla nas liczy się Wasza kreatywność, talent i zapał do działania w artystycznym kolektywie!

Co Was czeka podczas wydarzenia?

Songwriting Camp ZAiKS to tygodniowy wyjazd, podczas którego będziecie mieli okazję nie tylko tworzyć i realizować piosenki, ale także czerpać garściami z tych artystycznych okoliczności. To okazja do zawierania wyjątkowych przyjaźni i znajomości w branży muzycznej, a także do nabywania cennego doświadczenia i wiedzy.

Podczas Songwriting Camp ZAiKS będziecie mogli pracować w profesjonalnych studiach nagrań, wraz z doświadczonymi realizatorami i producentami. Poznacie także nowinki ze świata sprzętu nagraniowego, a także będziecie mogli wziąć udział w prelekcjach i dyskusjach na temat prawa autorskiego oraz szeroko rozumianej branży muzycznej.

Kogo spotkacie na Songwriting Camp ZAiKS?

Na Songwriting Camp ZAiKS każdy odnajdzie się doskonale, bez względu na preferowany gatunek. Zaproszone gwiazdy reprezentują różne style i każda z nich wnosi coś wyjątkowego do zespołu. Czekają na Was: Natalia Przybysz, Kuba Badach, Maria Peszek, Tomek Lipiński, Julia Marcell, Grubson, Wanda Kwietniewska, Sławek Wierzcholski, Sarsa, Bass Astral, Jelonek oraz Wojtek Byrski. Są to zatem zarówno artyści ze świata popu, hip-hopu, jak i bluesa, rocka czy muzyki elektronicznej.

To niebanalne i nieprzeciętne osobowości, które będą dzielić się z Wami swoim doświadczeniem i cennymi radami. A Wy, razem z nimi, w artystycznym kolektywie, stworzycie wyjątkowe i nowatorskie utwory.

Jak wygląda praca muzyków?

Podczas naszego spotkania będziecie komponować utwory w pięcioosobowych zespołach. Taka twórcza praca będzie odbywała się codziennie w dwóch czterogodzinnych blokach, a skład zespołów za każdym razem będzie się zmieniał. Dzięki temu stworzycie zróżnicowane i wyjątkowe utwory, a także poznacie wielu niesamowitych ludzi.

Songwriting Camp ZAiKS – jak się dostać?

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem Songwriting Camp ZAiKS, prosimy Was o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie tutaj: https://songwritingcamp.pl/formularz2020/. Opowiedzcie nam w nim o swoim dorobku artystycznym i dołączcie minimum dwa autorskie utwory. Komisja kwalifikacyjna wyselekcjonuje osiemnastu artystów, którzy spotkają się z zaproszonymi gwiazdami i producentami na Songwriting Camp ZAiKS. Spotkanie odbędzie się w Domach Pracy Twórczej Stowarzyszenia Autorów ZAiKS “Halama” i “Orlik” w Zakopanem, oraz potrwa od 11 do 18 października 2020 roku. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 30 czerwca!

Artykuł Partnera

fot. materiały prasowe Songwriting Camp ZAiKS

Słowa kluczowe: uczestnicy, gwiazdy, kompozytorzy, spotkania
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Cleo, Dawid Kwiatkowski - Bratnie Dusze
Cleo i Dawid Kwiatkowski we wspólnej piosence "Bratnie dusze" [WIDEO]

Czy ten duet nagrał właśnie wakacyjny przebój lata?

Trochę o Duszy - Bogusław Linda
Bogusław Linda wspiera projekt "Trochę o Duszy" z piosenkami Wisławy Szymborskiej [WIDEO]

Ma powstać album z muzyką skomponowaną do tekstów wybitnej polskiej noblistki.

Sander Van Doorn-I dream
Sander Van Doorn prezentuje świeżą nowość na lato 2020 "I Dream"

Nowy klubowy hit od holenderskiego producenta.

Polecamy
Hailee Steinfeld - I Love You's
Hailee Steinfeld w czarno-białym teledysku "I Love You's" [WIDEO]

Moda gwiazda zaprezentowała nową piosenkę i klip do niej.

MYSTIC FESTIVAL 2019
Mystic Festival 2019 już w czerwcu Kraków

Na trzech scenach krakowskiego festiwalu wystąpi 28 artystów.

Polecamy
Ostatnio dodane
Cleo, Dawid Kwiatkowski - Bratnie Dusze
Cleo i Dawid Kwiatkowski we wspólnej piosence "Bratnie dusze" [WIDEO]

Czy ten duet nagrał właśnie wakacyjny przebój lata?

Trochę o Duszy - Bogusław Linda
Bogusław Linda wspiera projekt "Trochę o Duszy" z piosenkami Wisławy Szymborskiej [WIDEO]

Ma powstać album z muzyką skomponowaną do tekstów wybitnej polskiej noblistki.