Aktualności - Muzyka

Płyta Męskie Granie 2012 już w sklepach!

2012-12-04 17:01:04

Trasa koncertowa Męskie Granie 2012, sponsorowana przez markę Żywiec, była wydarzeniem zapewniającym muzykę na najwyższym poziomie. Pod wodzą nowej dyrektor artystycznej, Katarzyny Nosowskiej, na scenie pojawiły się artystyczne eksperymenty oraz niezwykła twórcza energia. Od 3 grudnia zapisu tych muzycznych emocji można posłuchać na płycie „Męskie Granie 2012”. 

Zaczęło się od gorącego sygnału „Ognia!” wyśpiewanego przez Katarzynę Nosowską i Marka Dyjaka. Później temperatura już tylko rosła. Podczas trzeciej edycji Męskiego Grania na widzów czekały prawdziwe twórcze rewolucje. Nowa dyrektor artystyczna oraz zaproszeni wykonawcy wnieśli do projektu autorski sposób myślenia o muzyce, jej odczuwania i kreowania. Podczas każdego koncertu scena kipiała feerią dźwięków, artystyczną brawurą i gorącymi emocjami. Zderzyły się ze sobą muzyczne gatunki a twórców i publiczność połączyła niezwykła energia. Atmosferę towarzyszącą koncertom można będzie poczuć na nowo dzięki płycie „Męskie Granie 2012”.

Dwupłytowy album stanowi zapis koncertów z trasy Męskie Granie 2012. W sumie na krążkach zamieszczono 30 utworów 15 wykonawców, które spośród całego zarejestrowanego materiału wybrała Katarzyna Nosowska – tegoroczna dyrektor artystyczna. „Męskie Granie 2012” to album eklektyczny, nowatorski i odważny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – od rocka, poprzez pop, elektro aż po funk. Wydawnictwo zawiera nagrania m.in. Katarzyny Nosowskiej, Marka Dyjaka, Dezertera, Czesław Śpiewa, Łąki Łan, Julii Marcell, June oraz Kari Amirian. 3 grudnia płyta trafiła do sprzedaży
i będzie dostępna w salonach sieci Empik oraz na stronach empik.com i sklep.polskieradio.pl. Jej wydawcą jest Polskie Radio.

„Płyta „Męskie Granie 2012” to zbiór muzycznych eksperymentów, twórczej energii oraz najlepszych emocji, których doznawaliśmy podczas koncertów. Mam nadzieję, że zadowoli zarówno fanów projektu, jaki i osoby, które się z nim jeszcze nie zetknęły” – powiedziała Marta Kuropatwińska, manager marki Żywiec.

Więcej informacji o Męskim Graniu oraz materiały multimedialne na: www.meskiegranie.pl

ip

Słowa kluczowe: męskie granie 2012 płyta żywiec premiera nosowska dyjak
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Ariana Grande - 7 rings
Ariana Grande ma wszystko w klipie "7 rings" [WIDEO]

"Jak czegoś chcę - dostaję to" - śpiewa popularna artystka.

Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.

Slash
Slash - fenomenalny gitarzysta wystąpi w Polsce

Będzie to już czwarta wizyta tego artysty w naszym kraju.

Polecamy
Koncertowy album Małgorzaty Ostrowskiej
Koncertowy album Małgorzaty Ostrowskiej

Po pięciu latach Małgorzata Ostrowska powraca na rynek fonograficzny z nową płytą "Gramy!".

Premiera płyty Patricii Kazadi
Premiera płyty Patricii Kazadi

"Przerywam sen", najnowszy singiel Patricii Kazadi, promuje jej debiutancki album. Krążek zatytułowany "Trip" właśnie się ukazał.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Ariana Grande - 7 rings
Ariana Grande ma wszystko w klipie "7 rings" [WIDEO]

"Jak czegoś chcę - dostaję to" - śpiewa popularna artystka.

Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.