Aktualności - One Love Sound Fest

One Love Music Festival 2018 następcą One Love Sound Fest

2018-06-20 14:09:13

Nadszedł czas na zmiany. Na 15. urodziny One Love Sound Fest twórcy festiwalu podjęli decyzję o rozszerzeniu muzycznej formuły imprezy. 17 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się One Love Music Festival 2018. Na trzech scenach będzie można usłyszeć fuzję reggae, elektroniki i hip hopu.

Tegoroczna edycja jest pierwszym krokiem w stronę urozmaicenia oferty muzycznej festiwalu, który od 14 lat odbywa się jesienią we Wrocławiu. – Formuła, która zakładała kompletowanie line-upu złożonego z artystów związanych głównie z reggae i jego odmian w pewnym momencie po prostu wyczerpała się. Oczekiwania polskiej publiczności są coraz większe, otwartość organizatorów festiwali również powinna rosnąć. O pewnych zmianach i wprowadzeniu nowej jakości w proponowanej przez nas muzyce myśleliśmy od jakiegoś czasu, a 15 jubileuszowa edycja wydaje nam się do tego dobrą okazją – podkreślają organizatorzy.

Za nami pierwszy rzut artystów festiwalu już pod nową nazwą – One Love Music Festival. Nowość to także trzy sceny (nie dwie, jak dotychczas), a na nich fuzja reggae, hip-hopu i elektroniki. Dotychczas na Main Stage ogłoszono występ Benjamina Stanforda, znanego bardziej jako Dub FX, który za pomocą mikrofonu i loopera potrafi wyczarować dźwięki nie z tej ziemi. Zaczynał jako artysta uliczny, a jego "one man show" zyskało sławę dzięki pomocy social mediów. Polskę na scenie głównej reprezentować będzie Damian Syjonfam, zwolennik powrotu do korzeni i podstawowych wartości, którego karierę na dużą skalę rozpoczęła solowa płyta "Wracam do domu".

Skład Alternative stage otwiera Promoe, szwedzki raper, który umiejętnie łączy hip hop z reggae, członek zespołu Looptrop Rockers. Uwielbia jamajskie klimaty i to na Jamajkę jeździ często nagrywać materiał na swoje płyty. Dołączy do niego Gutek, charakterystyczny wokal, dotychczas kojarzony głównie z Indios Bravos i rapowymi hymnami. Tymczasem artysta wydał solową płytę i zaprezentuje ją w listopadzie razem ze swoim bandem.

Ostatnią kartę – na ten moment – odsłania Natural Stage. Pierwszym wykonawcą jest wrocławski skład Splendid Sound, czyli trzech selektorów, zebranych razem by nieść kaganek jamajskiej oświaty w najodleglejsze zakamarki. A na tym nie koniec. One Love Music Festival ma w zanadrzu jeszcze kilkunastu artystów, którzy w tym roku razem będą zmieniać bieg muzycznych wydarzeń tej imprezy.

Festiwal:

Data: 17 listopada 2018
Miejsce: Hala Stulecia, Wrocław, ul. Wystawowa 1

Bilety:
Bilety zwykłe: 70 zł - promocyjna cena biletów tylko do 31 lipca
Bilety VIP: 120 zł do 30.09.2018 (lub do wyczerpania puli)
Bilety SUPER VIP: 250 zł (lub do wyczerpania puli)
Bilety łączone*: 125 zł do 31.08.2018 (lub do wyczerpania puli)
*bilet łączony upoważnia do wstępu na dwa festiwale odbywające się w ten sam weekend:
16.11.2018 – Wrocław Hip Hop Festival
17.11.2018 – One Love Music Festival

kod rabatowy Tripsta

ip

fot. materiały prasowe/materiały organizatora

Słowa kluczowe: festiwal, festiwale 2018, gwiazdy, reggae, Wrocław
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Scooter: Trzy koncerty w Polsce jeszcze w tym roku

Już niedługo Scooter po raz kolejny zagości w Polsce.

fot. materiały prasowe
One Love Music Festival 2018 następcą One Love Sound Fest

Festiwal odbędzie się 17 listopada 2018.

One Love
One Love Sound Fest 2017 już za nami [ZDJĘCIA]

18 listopada odbyła się 14. edycja jednego z największych festiwali w Polsce.

Polecamy
Scooter: Trzy koncerty w Polsce jeszcze w tym roku

Już niedługo Scooter po raz kolejny zagości w Polsce.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Scooter: Trzy koncerty w Polsce jeszcze w tym roku

Już niedługo Scooter po raz kolejny zagości w Polsce.

fot. materiały prasowe
One Love Music Festival 2018 następcą One Love Sound Fest

Festiwal odbędzie się 17 listopada 2018.

Popularne
przeglad 4 min
44. Przegląd Piosenki Aktorskiej - znamy program wydarzenia Wrocław

Kolejne PPA odbędzie się w dniach 15-24 marca 2024 roku.