Aktualności - Muzyka

Mikromusic w Starym Maneżu - nadchodzi premiera albumu online

2020-04-28 13:00:11

30 kwietnia 2020 wraz z wydaniem nowego albumu koncertowego "Mikromusic w Starym Maneżu" zespół dołącza do kampanii fundrisingowej, którą utworzył serwis Spotify. Na profilu Mikromusic pojawi się specjalna opcja wsparcia zespołu poprzez dobrowolne wpłaty, które w całości przekazywane są bezpośrednio do zespołu. Natomiast sam album będzie miał swoja premierę na Facebooku zespołu Mikromusic (https://www.facebook.com/mikromusic/) i wszystkich serwisach steamingowych tego samego dnia. Rejestracja wideo z koncertu została podzielona na utwory, które będą umieszczane po premierze  na Youtube.

Natalia Grosiak, Mikromusic w Starym ManeżuNatalia Grosiak o albumie Mikromusic w Starym Maneżu

- Pomysł na nagranie płyty „Mikromusic w Starym Maneżu” padł spontanicznie kilka dni przed rzeczonym wydarzeniem. Byliśmy w trakcie trasy koncertowej i Dawid  w pewnym momencie rzucił, że jesteśmy w szczytowej formie koncertowej i za kilka dni gramy w jednym z najlepszych miejsc w Polsce. Każdy koncert w Starym Maneżu to dla nas ogromny komfort i przyjemność. Zaczęliśmy szukać ekipy filmowej przez Facebook’a, zgłosił się do nas Darek Feluś, który miał już nawet kupiony bilet na nasz koncert. W dwa dni zorganizował grupę znajomych filmowców. Nie było nawet czasu na rozpisanie dokładnego scenariusza dla nich.

Wszystko działo się na wariackich papierach. Tydzień po nagraniu Darek wyjechał na pół roku do Anglii i dopiero po powrocie odezwał się z wiadomością, że zmontował nasz koncert. Napięty kalendarz spowodował, że nikt nie miał energii, ani przestrzeni, aby bliżej przyjrzeć się materiałowi. Jednak pod koniec 2019 roku  postanowiliśmy doprowadzić sprawę do końca.

I oto jesteśmy w przedziwnym punkcie naszej kariery. Przestaliśmy grać koncerty, ale za to mamy gotową płytę koncertową, która utrwaliła nasz najbardziej intensywny czas, płytę która zamyka rozdział płyty „Tak mi się nie chce”, ponieważ jesteśmy w trakcie nagrywania kolejnego krążka.

Bierzcie i korzystajcie z tego materiału. Niech przyniesie ukojenie i przeniesie na chwilę do niesamowitej przeszłości. Płyta zostaje wydana tylko w  formie cyfrowej. Gdy wrócimy do świata analogowego, doczekamy się też wersji fizycznej
- mówi Natalia Grosiak.

ip

fot. Hubert Grygielewicz/materiały prasowe

Słowa kluczowe: płyta, piosenki, facebook, na żywo, 2020
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
BLUES PILLS
Blues Pills zapowiada nowy album [WIDEO]

"Kiss My Past Goodbye" to kolejny singiel z nowego albumu artysty.

Carla Fernandes
Carla Fernandes gra z chłopakiem w tenisa w klipie "Por Qué" [WIDEO]

W klipie pojawia się hiszpański gwiazdor Maikel Delacalle.

Scooon - Wstań i bądź sobą
Scooon prezentuje klip do singla "Wstań i bądź sobą" [WIDEO]

Samodzielnie zrealizowany materiał pokazuje migawki z różnych koncertów i nie tylko.

Polecamy
Reggae na Piaskach w Ostrowie
Reggae na Piaskach w Ostrowie

V edycja Reggae na Piaskach wystartuje już 30 lipca w Ostrowie Wielkopolskim.

Ostatnio dodane
BLUES PILLS
Blues Pills zapowiada nowy album [WIDEO]

"Kiss My Past Goodbye" to kolejny singiel z nowego albumu artysty.

Carla Fernandes
Carla Fernandes gra z chłopakiem w tenisa w klipie "Por Qué" [WIDEO]

W klipie pojawia się hiszpański gwiazdor Maikel Delacalle.