Aktualności - Muzyka

Let Me Introduce You To The End z Czesławem Mozil

2011-03-11 12:34:34

„A Voice From The Moutain” - na tę płytę fani rocka alternatywnego czekali długo. Oto jest! Zaskakujące i surowe – tak najlepiej można opisać utwory z nowego nagrania. Dodatkowo premiera niesie ze sobą wiele pozytywnych niespodzianek: gościem albumu jest Czesław Mozil, a sama płyta dostępna jest za darmo!

„A Voice From The Moutain” okazał się być zupełnie inny od poprzednich dwóch albumów studyjnych projektu. Przepojony jest duchem muzyki folkowej i zbiorem wielkich talentów. Do nagrania płyty, lider grupy Ryan Socash zaprosił wyjątkowego gościa – Czesława Mozila, którego akordeon wzbogacił koncepcje artysty. Nastrój albumu jest połączeniem muzyki filmowej oraz amerykańskiego i europejskiego folku. Wszystko ubrane w charakterystyczną dla Let Me Introduce You To The End formę. Rezultat zaskoczył nawet samego twórcę, który skomentował to krótko:„Miałem pomysł, stworzyłem szkic i zebrałem ludzi, dzięki którym powstało coś, co przerosło moje wyobrażenia”. Proces tworzenia nowego albumu zaczął się od spontanicznego wyjazdu w góry, gdzie Ryan wraz z grupą muzyków skomponowali i nagrali większość materiału. Oprócz tradycyjnych piosenek, na płycie usłyszeć można piękne utwory instrumentalne określane jako „soul” - dusza. Ponadto, album w wersji MP3 można ściągnąć za darmo. Dlaczego płyta dostępna jest bez ograniczeń? Wyjaśnienie znajduje się w liście Ryana do Polaków, który można przeczytać na stronie ryansocash.eu.

Lider Let Me Introduce Yoy To The End od zawsze przyciągał do siebie wybitne osobowości i umiejętnie łączył wszystkie pozyskane talenty, co daje niesamowity efekt końcowy. Do nagrania „A Voice From The Moutain” zaprosił zaprzyjaźnionych artystów z  Krakowa, Chicago i Nowego Jorku. Fundamentem i sercem albumu został kontrabasista Filharmonii Krakowskiej, współpracujący z Nigelem Kennedym, Duszan Korczakowski. Ponadto talentu swojego użyczyli: pianista jazzowy z Chicago, współpracujący między innymi z Lupe Fiasco  Matt Nelson, perkusista jazzowy Frank Parker Jr. współpracujący  z Kurtem Ellingiem i polskim projektem Jazz Inside, Marek Kamiński- założyciel New Century Classics i Aviva Mitchell, wokalistka gospel z Brooklynu.

 Let Me Introduce You To The End tworzy muzykę od 11 lat. Projekt powstał w USA skąd pochodzi lider grupy Ryan Socash. Jesienią 2005 roku, gdy Ryan przeprowadził się do Polski, przeniósł tu również swój zespół. Utworzył polski skład, który zmieniał się przez ostatnie lata, za wyjątkiem dwóch fundamentalnych osób - Ryana i Wojtka Szupelaka – utalentowanego krakowskiego gitarzysty. Do tej pory Socash i jego grupa rozpoznawani byli w środowisku rocka alternatywnego. Szersza publiczność usłyszała tę piękna i melancholijną muzykę po tym, jak lider grupy zaprosił do nagrania świeżo wydanej płyty fenomenalnego akordeonistę, ostatnio znanego jako juror programu „X Faktor” Czesława Mozila.
Ryan Socash to nie tylko muzyk, ale również znakomity fotograf, którego zdjęcia można było podziwiać w sławnych galeriach w Filadelfii, Nowym Jorku, Lwowie, a ostatnio w Krakowie. Fotografia i muzyka Socasha zawierają wiele elementów wspólnych – zarówno zdjęcia jak i utwory muzyczne pełne są tajemniczej, pięknej melancholii.

Najbliższy koncert promujący “A Voice From The Moutain” odbędzie się 7 kwietnia o 21.00 w krakowskim klubie Alchemia. Show połączone będzie z wystawą fotografii Ryana Socasha, rozpoczynającą się o 19.00.  Bilety na koncert nabyć można on line na www.alchemia.pl lub w siedzibie klubu Alchemia na krakowskim Kazimierzu ul. Estery 5. Cena biletów w przedsprzedaży 25 zł, w dniu koncertu 30 zł.

Track lista:

1. Soul 1
2. Burn Like The Sun
3. Soul 2
4. Dreamy Eyes
5. Soul 3
6. The Black Water
7. Soul 4
8. Hills Fall Silent
9. Soul 5

ip

Słowa kluczowe: Let Me Introduce You To The End , Ryan Socash, Czesław Mozil, ściągnij za darmo
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Ariana Grande - 7 rings
Ariana Grande ma wszystko w klipie "7 rings" [WIDEO]

"Jak czegoś chcę - dostaję to" - śpiewa popularna artystka.

Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.

Slash
Slash - fenomenalny gitarzysta wystąpi w Polsce

Będzie to już czwarta wizyta tego artysty w naszym kraju.

Polecamy
Nowy projekt muzyczny Marka Kościkiewicza
Nowy projekt muzyczny Marka Kościkiewicza

Płyta Stereo jest nowym projektem muzycznym Marka Kościkiewicza, do którego ten znany kompozytor i producent zaprosił wielu utalentowanych wokalistów i muzyków. Premiera krążka 30 października.

Ino Ros - "Kiedy obiecałaś" (WIDEO)
Ino Ros - "Kiedy obiecałaś" (WIDEO)

Utwór pochodzi z płyty "Dobre Yes". Ino Ros nagrywając swój pierwszy krążek z własnymi kompozycjami - oczywiście poza trzema ludowymi utworami we własnej aranżacji - starał się przenieść na płytę swoją naturalność oraz autentyczne brzmienie.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Ariana Grande - 7 rings
Ariana Grande ma wszystko w klipie "7 rings" [WIDEO]

"Jak czegoś chcę - dostaję to" - śpiewa popularna artystka.

Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.