Hip Hop Kemp - Festiwale

Hip Hop Kemp 2018: kolejna porcja wykonawców

2018-05-14 10:36:10

Lineup Hip Hop Kemp 2018 robi coraz większe wrażenie. Sprawdź, kto dołączył do wcześniej ogłoszonych artystów!

THE BEATNUTS /USA/
Ciężko jest wyobrazić sobie klasyczne, nowojorskie brzmienie bez tego legendarnego duetu! To właśnie Beatnuts przez całe lata stali za produkcją najlepszych, najbardziej bujających kawałków złotej ery, płynnie łącząc klasyczne brzmienie z czysto imprezowym luzem! Aż trudno uwierzyć, że tegoroczna wizyta Psycho Lesa i Ju-Ju w Hradec będzie ich kempowym debiutem, co tym bardziej podgrzewa atmosferę przed koncertem.

JERU THE DAMAJA /USA/
Jedna z najbardziej truskulowych twarzy Brooklynu lat '90 powraca do Hradec Králové! Wieloletni partner DJ'a Premiera jak i całego Gang Starr, bezkompromisowa postać, którą można uznać za symbol wschodniego wybrzeża w odwiecznej walce o prym w Stanach Zjednoczonych. Zawsze bezkompromisowy, szczery i autentyczny. Kawał historii prawdziwego rapu zawita na Hip Hop Kemp 2018.

AG of D.I.T.C. /USA/
O tym, jak wielka moc drzemie w ekipie D.I.T.C., mogliśmy przekonać się w zeszłym roku, a tym razem Hradec odwiedzi kultowy gracz tej formacji - AG. Jego doświadczenie, charakter i niebanalne, kąśliwe flow było przez wiele lat fundamentem sukcesu zarówno Digginów, jak i jego solowej drogi.

RSXGLD (Ro Spit & 14KT) /USA/
Pochodzący z Michigan Ro Spit i 14KT to klasyczny duet raper - producent. Dzięki swej solowej przeszłości w projekcie RSXGLD są w stanie przekazać oldschoolową zajawkę w bardzo świeżym i świetnie wyprodukowanym stylu.

LIKE (Pac Div) /USA/
1/3 aktywnej od przeszło dekady formacji Pac Div, czyli LIKE, ma na swoim koncie nagrywki z takimi tuzami, jak Kendrick Lamar, czy Mac Miller, co nie pozwala przejść obok jego występu obojętnie. Kalifornijski luz podparty najlepszą produkcją nowej szkoły to cechy, którymi przekona Was do siebie już w sierpniu.

RAKEEM MILES /USA/
Twórczość tego reprezentanta Baltimore przepełniona jest humorem, pozytywną wibracją i niepowtarzalnym flow, które pozwala mu wyprzedawać koncerty w całych Stanach Zjednoczonych! Funkowe wręcz bity i nienachalny vibe jest tym, za co kochamy Hip Hop Kemp, więc ten występ też należy zakreślić mocnym kółkiem w festiwalowym programie.

ATARI JONES /USA/
Ten 24 latek naprawdę potrafi zaskoczyć! Charakterystyczne flow, płynące po rave’owych niemal bitach jest czymś naprawdę rzadko spotykanym, zwłaszcza po zachodniej stronie Atlantyku. Koncerty Jonesa pełne są spontanicznej energii i jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie podczas jego występu w Hradec.

ILLVIBE & MYER CLARITY /CAN/
Ten kanadyjski duet ma w sobie punkowy charakter, tak często przemycany w hiphopowych produkcjach. W tym jednak przypadku wszystko podlane jest sporą ilością słońca i pozytywnej energii, którą Illvibe i Myer Clarity będą zarażali z kempowej sceny już w sierpniu.

KĘKĘ
Kęki będzie musiał uaktualnić tekst swojego "Zrobiłeś to chłopak", bo w tym roku odwiedzi Kemp już po raz czwarty! Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny - ten radomski gracz od lat nie schodzi poniżej swojego wysokiego poziomu, pozostając jednym z najbardziej autentycznych graczy krajowej sceny. Jego najnowsze "To tu" pokryło się platyną w dwa tygodnie po premierze, co świadczy najlepiej o pozycji, jaką Siara zajmuje obecnie na naszym podwórku.

BOR SHOWCASE (SZPAKU, GEDZ, KOBIK)
Założony przez Palucha BOR Records jest z pewnością jedną z najciekawszych krajowych wytwórni hiphopowych. Multigatunkowość i nieprzewidywalność jej podopiecznych to najlepszy znak jakości dla kempowego showcase’u, który w tym roku otworzy Festiwal z Atmosferą! Do Hradca wpadnie prawdziwa śmietanka Biura w postaci  Szpaka, Gedza i Kobika, więc Was też nie może zabraknąć pod sceną.

BONSON z LAIKIKE1, SOULPETE, KPSN
Jeden z najlepszych storytellerów nad Wisłą wpadnie na Hip Hop Kemp wraz ze swoją ekipą Almost Famous. Jego gorzka i surowa stylówka od lat wzbudza skrajne emocje w krajowej grze, jednak trzeba uczciwie oddać, że wszystko w tym wypadku opiera się na prawdziwych rap skillsach. Tegoroczny krążek "Postanawia Umrzeć" rozbił bank, wdzierając się na sam szczyt OLiSu i wykręcając miliony wyświetleń w sieci - czas więc sprawdzić ten materiał na żywo.

Koncerty:

Data: 23-25 sierpnia 2018 (czwartek-sobota) + 22 sierpnia 2018 (oficjalny środowy warm-up)
Miejsce: Festivalpark, Hradec Králové (Czechy)

Bilety:
317 zł - Karnet 3-dniowy
358 zł - Karnet 3-dniowy + Camping
383 zł - Karnet 3-dniowy + Camping PLUS
533 zł - Karnet VIP

ip

fo. materiały prasowe/Joytown

Słowa kluczowe: festiwal, letnie festiwale 2018, Hip Hop Kemp, koncerty, Czechy, Hradec Králové, hip hop, rap
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Earthgang
Nowe gwiazdy na Hip Hop Kemp 2019

Siedem gorących nazw. Sprawdźcie, kto dołączył do line-upu festiwalu!

Chcesz zagrać na Hip Hop Kempie? Zgłoś się do konkursu!
Chcesz zagrać na Hip Hop Kempie? Zgłoś się do konkursu!

Termin wysyłania zgłoszeń do pierwszego etapu mija 22 lipca, więc nie marnuj czasu!

Kolejna gwiazda zagra na Hip Hop Kemp 2018!
Kolejna gwiazda zagra na Hip Hop Kemp 2018!

GZA, jako duchowy lider Wu-Tangu tworzył kulturę hip-hopową i jest dla niej postacią naprawdę pomnikową.

Polecamy
Apollo Brown i Oddisee na Hip Hop Kempie
Apollo Brown i Oddisee na Hip Hop Kempie

Reprezentanci Mello Music Group wystąpią w sierpniu na Kempowej scenie obok okrzykniętego nowym królem west coastu Kendricka Lamara, który zasilił festiwalowy line-up tydzień temu.

Hip Hop Kemp 2009
Hip Hop Kemp 2009

W tym roku Hip Hop Kemp odbędzie się w weekend 20-22 sierpnia po raz kolejny na malowniczym terenie FestivalParku, czyli dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Earthgang
Nowe gwiazdy na Hip Hop Kemp 2019

Siedem gorących nazw. Sprawdźcie, kto dołączył do line-upu festiwalu!

Chcesz zagrać na Hip Hop Kempie? Zgłoś się do konkursu!
Chcesz zagrać na Hip Hop Kempie? Zgłoś się do konkursu!

Termin wysyłania zgłoszeń do pierwszego etapu mija 22 lipca, więc nie marnuj czasu!

Konkurs Ziaja