Aktualności - Muzyka

"Granda" - Brodki Złotą Płytą

2010-10-27 16:53:25

Najnowszy album BRODKI, zatytułowany „Granda” osiągnął status złotej płyty. „Granda” ukazała się na rynku 20 września, a promuje ją pierwszy singiel "W pięciu smakach", do którego powstał teledysk, z przymrużeniem oka opowiadający historię utworu.

- Kto posłucha „Grandy”, przekona się, że nie stoję w miejscu. – mówi Brodka - Postanowiłam sobie, że nagram nowy materiał dopiero wtedy, kiedy będę gotowa postawić wszystko na jedną kartę, zaryzykować kompletną zmianę.

Płyta zbiera fantastyczne recenzje, a Monika zbiera pierwsze nominacje do nagród, jak choćby do Polish Nightlife Awards miesięcznika Aktivist, w kategorii Artysta Roku, w uzasadnieniu której Redakcja pisze: „Za podarowanie temu umęczonemu przez rodzime wokalistki narodowi chwili wytchnienia, za częściowe choć wynagrodzenie potwornych potwarzy, jakie inteligentni, wrażliwi Polacy muszą znosić ze strony mainstreamowych artystów. Czyli za „Grandę” i woltę stylistyczną, jaką Brodka wykonała przy okazji tej bardzo dobrej płyty.”

W jednym z wywiadów Monika Brodka mówi - To płyta prawdziwa, wyrwana z bebechów, bez krzty wyrachowania. Jedna wielka zabawa.


Słowa kluczowe: Monika Brodka, "Granda", Złota Płyta
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Gitarowy Rekord Świata Wrocław 2021 [GALERIA]

Sprawdź, jak wyglądało pobijanie światowego rekordu gitarowego!

Starlight - Never Truly Vanish
Starlight z serialu "The Boys" w balladzie "Never Truly Vanish" [WIDEO]

Erin Moriarty pokazuje swój talent muzyczny.

WochGuzikDuo
Festiwal Muzyki Kameralnej "Wieczory w Arsenale" powraca Wrocław

Ten niezwykły, plenerowy festiwal rozpocznie się w piątek 25 czerwca i potrwa do niedzieli 4 lipca.

Polecamy
Plakat
Agnieszka Chylińska wystąpi w Krakowie i Wrocławiu

Koncerty odbędą się 16 i 18 listopada 2018.

Dr Misio
Dr Misio zagra w klubie Kuźnia Bydgoszcz

Koncert odbędzie się 8 grudnia 2018.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Gitarowy Rekord Świata Wrocław 2021 [GALERIA]

Sprawdź, jak wyglądało pobijanie światowego rekordu gitarowego!

Starlight - Never Truly Vanish
Starlight z serialu "The Boys" w balladzie "Never Truly Vanish" [WIDEO]

Erin Moriarty pokazuje swój talent muzyczny.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!