Aktualności - Muzyka

Dwukrotnie przerwany występ 12-latki w amerykańskim "Mam Talent". Ashley Marina ostatecznie zachwyciła

2020-06-23 08:34:59

Specyfika różnego rodzaju talent show powoduje, że na scenie dochodzi często ciekawych sytuacji. Jedną z głośniejszych, jaka wydarzyła się w ciągu ostatnich dni, jest występ Ashley Mariny w amerykańskim "Mam Talent". Widownia obecna na sali przesłuchań oraz widzowie przed telewizorami łapali się za głowy najpierw, gdy usłyszeli śpiew 12-latki, a potem, gdy jeden z jurorów zaczął jej przerywać…

Zobacz też: Todd Tilghman - zwyciezca 18 sezonu "The Voice" w USA.

Ashley Marina podczas przesłuchania w amerykańskim

Ashley Marina w "America's Got Talent" - przerwany występ

Wszystko zaczęło się bardzo standardowo - na scenę wyszła 12-letnia Ashley Marina, przedstawiła się, powiedziała że pochodzi z miasta Pittsburgh w stanie Pennsylvania, a zapytana przez jurorów pochwaliła się, że opiekuje się świnką morską. Niedługo potem zaczęła śpiewać utwór Martiny McBride "Anyway."

Widownia była wyraźnie poruszona śpiewem Ashley, bijąc brawo i wiwatujące jeszcze w trakcie występu. W pewnym momencie jednak, jeden z najbardziej charakterystycznych jurorów AGT - Simon Cowell - uniósł rękę, przerywając występ i wywołując ogólną konsternację.

Simon Cowell przerwał występ Ashley Mariny w AGT

Simon Cowell, który na co dzień zajmuje się poszukiwaniem talentów, poprosił o zaśpiewanie czegoś innego a cappella (bez instrumentów). Stwierdził, że Ashley ma dobry głos i że chce go lepiej usłyszeć, ponieważ muzyka, która teraz towarzyszy jej występowi, ją zagłuszała i że nie najlepiej wybrała piosenkę.

Marina zaraz po tym zaczęła śpiewać "Opportunity", który napisała Sia. Widownia znów zaczęła wiwatować, a Cowell znów jej przerwał - tym razem znacznie szybciej i stwierdził, że 12-latka przygotowała złe piosenki na występ i nie może jej przez to ocenić. Zgromadzeni na sali ludzie zaczęli buczeć u wygwizdywać jurora.

Ashley Marina "You'll Always Be My Hero"

Pozostali członkowie komisji ugasili jednak pożar. Sofía Vergara zasugerowała, by dać Ashley trochę czasu na przygotowanie innego materiału. Jurorzy przystali na ten pomysł, podobnie jak Marina. Niedługo potem Ashley wróciła ze swoją autorską piosenką "You'll Always Be My Hero", która opowiada o jej tacie i którą wiele osób zna raczej jako "Dad song".

Tym razem już nikt nikomu nie przerywał, a Ashley Marina jednogłośnie przeszła dalej. Zobaczcie sami, jak wyglądała cała sytuacja:

KSK

fot. screen youtube.com/America's Got Talent

Słowa kluczowe: America's Got Talent, Ashley Marina, Przerwany występ, Dad song, You'll Always Be My Hero
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
SokÃłł
Sokół przesuwa trasę koncertową na wiosnę 2021

Utrzymanie poprzednich terminów staje się coraz bardziej wątpliwe, stąd decyzja o koncertach w przyszłym roku.

Ellie Goulding - Slow Grenade
Singiel "Slow Grenade" zapowiada nową płytę Ellie Goulding [WIDEO]

Utwór promuje nadchodzący album wokalistki "Brightest Blue".

Natalia Nykiel - Atlantyk
Natalia Nykiel śpiewa "Atlantyk" w stylu country [WIDEO]

Artystka robi muzyczną woltę o 180 stopni.

Polecamy
Markus Schulz zaprasza do Miasta Aniołów
Markus Schulz zaprasza do Miasta Aniołów

Kultowa seria kompilacji, która podbiła serca słuchaczy swoim niepowtarzalnym, mrocznym klimatem powraca w kolejnej, siódmej już odsłonie.

Alicja Janosz w świątecznej piosence "Let It Snow"
Alicja Janosz w świątecznej piosence "Let It Snow"

"Let It Snow" to utwór, który opowiada o uprowadzeniu Św. Mikołaja przez Santa Mafię, która chce zarabiać krocie na sprzedawaniu prezentów, jakie zwykły (choć niezwykły przecież) Mikołaj rozdaje.

Ostatnio dodane
SokÃłł
Sokół przesuwa trasę koncertową na wiosnę 2021

Utrzymanie poprzednich terminów staje się coraz bardziej wątpliwe, stąd decyzja o koncertach w przyszłym roku.

Ellie Goulding - Slow Grenade
Singiel "Slow Grenade" zapowiada nową płytę Ellie Goulding [WIDEO]

Utwór promuje nadchodzący album wokalistki "Brightest Blue".