Aktualności - Muzyka

DJ Dane prezentuje nowy utwór "Get Money"

2020-05-29 14:58:24

DANE idzie jak burza i znowu zaskakuje świeżym, elektronicznym brzmieniem. Od 22 maja w sieci można posłuchać jego najnowszego utworu Get Money. Po kilku tygodniach od premiery dobrze przyjętego singla To Me, wyprodukowanego z niderlandzką wytwórnią Sygye, Damian Stankiewicz aka DANE postanowił podzielić się kolejnym utworem w sieci, m.in. na YouTube, Soundcloud czy Spotify.

DANE - Damian Stankiewicz

DANE prezentuje "Get Money"

- Myślę, że Get Money może spodobać się fanom grubej linii basowej połączonej z mocnymi trapowymi i dubstepowymi dźwiękami - podkreślił DANE. - W muzyce najważniejsza jest dla mnie mocna dawka energii i myślę, że zarówno To Me, jak i Get Money to brzmienia, które zadziałają na osoby, poszukujące podobnych muzycznych wrażeń - dodał.

Get Money to kolejny numer, pokazujący potencjał młodego artysty. Warto zaznaczyć, że DANE zbierał szlify producenckie w prestiżowej szkole w Amsterdamie. Warsztatowo jest to kolejny krok naprzód w karierze muzycznej 18-latka.

Koncerty na żywo online

DANE wychodzi również naprzeciw wszystkim, którym brakuje aktualnie koncertów na żywo. Na jego facebookowym profilu od dwóch miesięcy można wpadać na live sety, gdzie również usłyszymy jego najnowsze utwory: https://www.facebook.com/Danemusicofficial/

Sylwetka artysty

DANE – DJ i producent, który łączy twarde dźwięki dubstepu i trapu z mrocznym Bass House’m. Jego debiutancki utwór „Basskick” zajął 14. miejsce na 100 najlepszych piosenek czołowego portalu muzycznego Beatport. Od tamtej pory DANE elektryzuje kluby w Europie. DJ rozpalił już parkiet m.in. w niderlandzkich klubach, grał też na festiwalu muzyki elektronicznej Amsterdam Dance Event w 2018 roku czy podczas King’s Day 2019 w Amsterdamie. Ma także na swoim koncie występ w jednym z tureckich klubów. W Polsce DANE’a można było zobaczyć m.in. na festiwalu Heartbeat, który od lat przyciąga fanów najlepszego elektronicznego brzmienia. Współpracował również z DJ’em i producentem Matt’em Bukovskim. W kwietniu 2020 roku w sieci ukazał się utwór „To Me” ‒ owoc współpracy DANE’a z niderlandzką wytwórni Sygye.

ip

fot. DANE – Damian Stankiewicz, źródło: archiwum artysty


Słowa kluczowe: Damian Stankiewicz, muzyka, piosenki, 2020
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Julia Wieniawa - SMRC
Julia Wieniawa w czarno-białym klipie "SMRC" [WIDEO]

Dla nas, jako twórców, była to podróż w głąb siebie, zrozumienie naszych ograniczeń i lęków - komentuje Wieniawa.

Sabaton
Sabaton przedstawia nowy klip "Devil Dogs" [WIDEO]

To kompozycja z wydanego w ubiegłym roku albumu "The Great War".

Męskie Granie 2020 - świt
Męskie Granie Orkiestra 2020: piosenka "Świt" ujrzała światło dzienne [WIDEO]

Utwór wykonują Daria Zawiałow, Błażej Król i Igor Walaszek.

Polecamy
Wiosna na krążku
Wiosna na krążku

Niezliczona ilość premierowych utworów, które po raz pierwszy znajdą się na składankach, to cecha charakterystyczna serii "W rytmie". Poprzednie kompilacje "Jesień 2007...", "Zima 2008..." sprzedały się w łącznym nakładzie 40 000 egzemplarzy !

Posłuchaj singla "TNT" Piha i White House
Posłuchaj singla "TNT" Piha i White House

"TNT" to solowy utwór z najnowszego albumu Piha "Dowód Rzeczowy Nr 3". Singiel został wyprodukowany przez uznany duet producencki White House.

Ostatnio dodane
Julia Wieniawa - SMRC
Julia Wieniawa w czarno-białym klipie "SMRC" [WIDEO]

Dla nas, jako twórców, była to podróż w głąb siebie, zrozumienie naszych ograniczeń i lęków - komentuje Wieniawa.

Sabaton
Sabaton przedstawia nowy klip "Devil Dogs" [WIDEO]

To kompozycja z wydanego w ubiegłym roku albumu "The Great War".