Aktualności - Muzyka

Cigarettes After Sex na trzech koncertach w Polsce

2019-05-21 09:02:49

Cigarettes After Sex, zespół uwielbiany w naszym kraju powraca aż na 3 koncerty! 4 czerwca muzycy wystąpią we Wrocławiu, 5 czerwca w Warszawie, a swoją mini-trasę po Polsce zakończą 6 czerwca w Krakowie.

Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. Na czele składu stoi Greg Gonzalez (wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna), a towarzysząmu Phillip Tubbs (klawisze), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja). W ich twórczości słychaćecha Cocteau Twins, Red House Painters czy Julee Cruise. Aktualnie muzycy mieszkająi tworząw Nowym Jorku. Na koncertach zespołu panuje magiczna, niepowtarzalna atmosfera, a dotychczasowe występy w Polsce cieszyły sięogromnym zainteresowaniem wśród fanów i błyskawicznie sięwyprzedawały. Najpierw ukazały siędwa, cieszące sięwielkąpopularnościąsingle –„Nothing Gonna Hurt You Baby”oraz „Affection”, a w 2017 zespółwydałswój pierwszy, długogrający album. 

Koncert:
Data: 2019-06-04 (wtorek)
Miasto: Wrocław
Miejsce: A2
Godziny: 19:00 – wejście // 20:00 – start koncertu

Cena biletów:

99 zł(przedsprzedaż) // 120 zł(w dniu koncertu)

ip

Fot: Materiały organizatora

Słowa kluczowe: Koncert, Bilety, Centrum Koncertowe A2, Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
TELMO PIRES
Muzyczna podróż do Lizbony we Wrocławiu: Wieczór Fado w Arsenale Wrocław

Wystąpi Telmo João Pires z zespołem.

The National
The National na jedynym koncercie w Warszawie Warszawa

25 listopada w hali COS Torwar w Warszawie wystąpi zespół The National.

Polecamy
Budka Suflera w Parku Sowińskiego
Budka Suflera w Parku Sowińskiego Warszawa

Już w sobotę (1 maja) wszystkich miłośników muzyki rozrywkowej zapraszamy do Parku Sowińskiego, gdzie w ramach 10. edycji Wielskiej Wolskiej Majówki zagra Budka Suflera. Początek o 19:00. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

"Grejtest Hits"  ze Słubic
"Grejtest Hits" ze Słubic

Płyta „Grejtest Hits” to podsumowanie tego, co udało się stworzyć słubickiemu zespołowi Smagalaz w latach 2002- 2004. Problemy z wydanie płyty wpłynęły na to, że dopiero teraz zaprezentowana jest ona szerszej publiczności.

Ostatnio dodane
TELMO PIRES
Muzyczna podróż do Lizbony we Wrocławiu: Wieczór Fado w Arsenale Wrocław

Wystąpi Telmo João Pires z zespołem.

The National
The National na jedynym koncercie w Warszawie Warszawa

25 listopada w hali COS Torwar w Warszawie wystąpi zespół The National.